Kafkasspor yeni teknik direktörü Yavuz İncedal ile ilk maçından galip ayrıldı. İncedal, 1-0’lık galibiyet sonrasında açıklamalarda bulundu. İncedal’ın açıklaması şu şekilde oldu:

“Maça kontrollü ve dengeli başladık zaman ilerledikçe rakibe baskı oluşturarak zor anlar yaşattık, özellikle ilk 30 dakika kazandığımız toplarla etkili olduk. Maç boyunca pozisyon üstünlüğü bizdeydi. Birçok pozisyon yakalamamıza rağmen 1 gol bulabildik direkten dönen topumuz ve girdiğimiz pozisyonları değerlendirmiş olsak daha farklı bir skorla dönebilirdik. Rakibin bütün ataklarına tepki vererek çok iyi reaksiyon gösterdik ve rakip çok az pozisyon buldu.

Bizim açımızdan çok güzel bir maç oldu ve kazanmayı hak ettik. Oyun disiplininden kopmayan, kazanma adına her şeylerini ortaya koyan futbolcularımı kutluyorum ayrıca bizi Karabük’e desteklemeye gelen büyük taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.

Artık bu maçı geride bırakarak pazar günü oynayacağımız çok önemli olan Talasgücüspor maçına odaklandık.

İnegöl Rumeli Derneği, Bayrak Gününde Göz Kamaştırdı İnegöl Rumeli Derneği, Bayrak Gününde Göz Kamaştırdı

Bizim en büyük gücümüz olan tüm taraftarlarımızı ve İnegöl halkını takımımız için çok,çok  önemi olan pazar günü Talasgücüspor maçına davet ediyorum,hep birlikte el ele…”