İnegöl, 9 Kasım 2023 Perşembe günü, dokuz değerli insanını sonsuzluğa uğurladı. Bu kayıpların her biri, aileleri, dostları ve İnegöl topluluğu için derin bir iz bıraktı. Bu haberde, vefat edenlerin yaşamları, anıları ve cenaze detaylarına bir bakış atıyoruz.

Hüzünlü Vedalar: İnegöl'de Bugün Kimler Aramızdan Ayrıldı?

Kenan Zorlu'nun 75 Yıllık Yaşam Serüveni

Kenan Zorlu, İnegöl'ün sevilen simalarından biriydi. 75 yıllık hayat yolculuğu boyunca birçok kişinin hayatına dokundu. Çardak Camii'nde ikindi namazını müteakip düzenlenen cenaze töreniyle, sevdikleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Selahattin Bayhan: 86 Yıllık Bir Yaşam Öyküsü

Selahattin Bayhan, uzun ve dolu dolu geçen 86 yılın ardından Hacı Yusuf Şahin Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından ebediyete intikal etti. Yaşamı boyunca edindiği tecrübeler ve bıraktığı izler, anılarıyla yaşamaya devam edecek.

“Her insanın hikayesi, yaşadığı toplumun bir parçasıdır. Bugün kaybettiğimiz bu değerli insanlar, İnegöl'ün hafızasında daima yaşayacak.”

Nazif Yıldız'ın Hüzünlü Veda Anı

Nazif Yıldız, 81 yıllık ömründe birçok hatıraya ev sahipliği yaptı. Maden Mahallesi'nde düzenlenen cenaze töreniyle, sevenleri tarafından gözyaşları içinde ebediyete uğurlandı.

6BBbb

1. Kenan Zorlu, 75 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 9.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Necla Zorlu. Çardak Camii'nde ikindi namazına müteakip defnedildi, mezarlık Orhaniye.

2. Selahattin Bayhan, 86 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 9.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Yasemin Salim. Hacı Yusuf Şahin Camii'nde ikindi namazına müteakip defnedildi, mezarlık Hastane.

3. Alime Zincirli, 72 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 9.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Cüneyt Zincirli. Kasımefendi Camii'nde ikindi namazına müteakip defnedildi, mezarlık Orhaniye.

4. Ali Kemal Yıldız, 58 yaşında, Tonya doğumlu, vefat tarihi 9.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Turan Yıldız. Defin yeri ilçe dışı.

5. Emine Bektaş, 77 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 9.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Murat Coşartekin. Kırcalı Camii'nde öğle namazına müteakip defnedildi, mezarlık Mahmudiye-2.

6. Ömer Osman Çağlayan, 89 yaşında, Eskizağra doğumlu, vefat tarihi 8.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Haldun Çağlayan. Yenice Mah Çağlayan Camii'nde öğle namazına müteakip defnedildi, mezarlık Orhaniye.

7. Fahrettin Yavuz, 68 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 8.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Gökhan Yavuz. Hocaköy Mah. Camii'nde öğle namazına müteakip defnedildi, mezarlık Hocaköy Mah.

İnegöl'de İntihar Girişimi: Şans Eseri Kurtuldu İnegöl'de İntihar Girişimi: Şans Eseri Kurtuldu

8. Osman Avşar, 86 yaşında, Çorum doğumlu, vefat tarihi 8.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Mustafa Avşar. Mesudiye Mh. Yeni Camii'nde öğle namazına müteakip defnedildi, mezarlık Mesudiye-2.

9. Nazif Yıldız, 81 yaşında, İnegöl doğumlu, vefat tarihi 8.11.2023. Cenazeyle ilgilenen Dursun Yıldız. Maden Mh. Aşağı Camii'nde öğle namazına müteakip defnedildi, mezarlık Maden Mah.

6CCcc

İnegöl'de yaşanan bu kayıplar, toplumun her kesiminden insanları derinden etkiledi. Her bir vefat haberi, arkasında bıraktığı yaşam öyküsü ve anılarla, yaşamın kırılganlığını ve değerini bir kez daha hatırlatıyor.

İnegöl Belediyesi Cenaze Hizmetleri bu zor zamanlarda ailelere destek olmaya devam ediyor.