Zorlu grup

19 Eylül 2018 / Çarşamba 16:56:49 | SPOR |

Bursa Süper amatör Lig'de kura çekimi sonrasında B. Grubunda yer alan İnegöl Kafkasspor Kulüp Başkanı Sabahattin Ordu, zorlu bir grupta yer aldıklarını söyledi.

Süper Amatör Lig’de grupların belirlenmesinin ardından B grubunda yer alan Kafkasspor’da, Kulüp Başkanı Sabahattin Ordu yaptığı açıklamada; “Cumartesi günü çekilen kura sonucunda B. Grubuna düştük. Grubumuzda güçlü takımlar var, hayırlısı olsun diyorum. Bu senede iyi takımlarla ve iddialı takımlarla mücadele edeceğiz. Bu grupta da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Düştüğümüz grupta güçlü takım sayısı fazla olduğu için mücadeleli ve zevkli bir lig olacağına inanıyorum. Zor müsabakalara alışık bir takımız. İnşallah bu yılda zorlukları aşarak başarıya ulaşacağız. 3 İnegöl takımı ile aynı grupta yer alıyoruz. Kazanan İnegöl futbolu olmasını temenni ediyorum. Başlayacak olan ligde grubumuzdaki tüm takımlara başarılar diler kazasız belasız bir sezon geçirmeyi dilerim ” dedi.

PAZAR GÜNÜ HAZIRLIK MAÇI VAR

Ordu kendi tesislerinde yaptıkları antrenman ile lige hazırlandıklarını ifade ederek; “Yeni sezon için bir aydır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geçen sezonki kadromuzu koruyup üzerine tecrübeli transferler yaparak daha da güçlendik. Yeni sezon için çalışmalarımızda takımımızı tekrardan mevcut Teknik Direktörümüz Aydın Ungan ve ekibine emanet ettik. Ekim ayında başlayacak sezon öncesi hazırlık maçlarımız devam ediyor. Pazar günü saat:16.00 da İnegöl sanayi sahasın da İznikspor ile hazırlık maçı oynayacağız. Kafkasspor taraftarlarını ve İnegöllü spor severleri maçımızı izlemeye davet ediyoruz. ” Dedi.

 

 

 

 

  Sıradaki Haber: Ahmet Acar, Ödemişspor’da
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)