Yenicespor da 17 İmza

06 Temmuz 2011 / Çarşamba | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Süper Amatör Lige ekiplerinden Yenicespor, önceki akşam kulüp binasında düzenlediği imza töreninde 17 oyuncu ile sözleşme imzaladı. İlk olarak teknik kadro sorununu çözen ve Yalçın Yeşil ile sözleşme imzalayan Yenice ekibi, önceki akşam iç transferde 16 sporcuna ve Kafkasspor"dan transfer edilen Selçuk Yenitürk"e imza attırdı.

 

ALTYAPIDAN 5-6 OYUNCU KADRODA OLACAK

İmza töreninde konuşan Yenicespor Teknik Direktörü Yalçın Yeşil, Yenicespor olarak transfer çalışmalarına başladıklarını kaydederek: "Bu kapsamda iç transferde anlaşmış olduğumuz 16 sporcumuz ile bugün sözleşme imzaladık. Dış transferde de Kafkasspor"dan Selçuk Yenitürk arkadaşımızı da kadromuza kattık. Alt yapıda bulunan 5-6 sporcumuz bu sezon A takımda yer alacak. Dış transferde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor inşallah 2 sporcuyu daha kadromuza katacağız. Yapılacak transferlerden sonra mevcut kadro ile Temmuz 10 ile 15"i arasında 2011-2012 sezonunun çalışmalarına başlayacağız. Yenicespor olarak iyi bir ekibiz." dedi.

 

"DİRİ BİR EKİP KURACAĞIZ"

Genel Kaptan İbrahim Dursun ise kadrolarına Kafkasspor"dan Selçuk Yenitürk"ü kattıklarını ve iç transferde de 16 sporcuya imza attırdıklarını belirterek: "Güçlü ve diri ekip kurma hedefindeyiz. Kuracağımız ekiple gelecek sezonda başarılı olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından iç transferde anlaşılan, Sezcan Özgür, Selçuk Kahraman, İbrahim Turan, Gökhan Savaşçı, İhsan Sevil, Ufuk Odabaşı, Fırat Çınar, Yusuf Dursun, Utku Altman, Levent Çolak,  Levent Ay, Ogün Yılmaz, Emre Mutlu, Mehmet Doğan ve Kafkasspor"dan transfer edilen Selçuk Yenitürk, ile sözleşme imzalandı.

  Sıradaki Haber: Kafkas Kartal ında Serbest Dönemi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)