‘Timagur İç Dizayn’ hizmete açıldı

20 Mayıs 2022 / Cuma 15:55:45 | EKONOMİ |

AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Bilal Timagur'a ait Timagur İç Dizayn işyeri Osmaniye Mahallesi Vahit sokakta hizmete açıldı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Açılışa Kaymakam Eren Arslan, Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti İnegöl İlçe yöntemi ve davetliler katıldı.

 

Açılışta konuşan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Belediye Başkanı Alper Taban ise, "Bilal kardeşimiz genç ekibimizde. Yoğun çaba sarf eden kardeşimiz. Bu güzel mekânın açılışında yanındayız. Şehrimizde açılan her bir işletme bizim için kıymetli. Pek çok faydasını olduğunu biliyoruz. İnegöl çok bereketli. İnegöl hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. 17 ilçe arasında İnegöl, inşaat anlamında birinci sırada. Büyümeye devam ediyor. Bizlerde ihtiyaçları karşılamak üzere çalışmaya devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Kaymakam Eren Arslan da, "Çok mutluyum. Her açılan işyeri, iş demek, aş demek, huzur demek. Bilal kardeşime, bu işyerinin hayırlı bereketli olmasını temenni ediyorum" dedi. Konuşmaların ardından dualar eşliğinde kurdele kesilerek açılışı yapılan işyeri, gezilerek incelendi.

  Sıradaki Haber: Konut satışı son 5 yılın zirvesinde
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)