Tek çare Yeniden Refah

02 Aralık 2021 / Perşembe 16:42:40 | SİYASET |

Son 5 yılda 9 milyon kişinin ruh hastalıkları doktorlarında tedavi gördüğünü belirten Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, uygulanan yanlış ve batılı sistemler yüzünden toplumun ahlakını kaybettiğini ve buhrana girdiğini belirtti. Baykan, “Gelecek yılları ve nesilleri kaybetmemek için tek çare Yeniden Refah Partisidir” dedi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İlçe Başkanı İlhan Baykan’ın açıklamaları şu şekilde;  

 “Ülkemiz ve insanımız manevi tahribatın eşiğine girmiş, adeta yolunu kaybetmiş bir yabancı gibi ne tarafa gideceğini bilememektedir. Refahyol iktidarından sonra ülkemizi yöneten zihniyetlerin uyguladıkları yanlış ve batıl sistemler yüzünden insanımız benliğini kimliğini ahlakını kaybetmiş vaziyettedir. Batının ve ABD’nin ahlaksız kanunlarını alıp bize uygulanan milli eğitim politikaları, bize giydirilmek istenen (üzerimize olmadığı bilinmesine rağmen) yırtık gömlekler ve yine kapitalist sistemin vazgeçilmezi olan yüksek faiz ve enflasyonlu ekonomik programlar da eklenince insanımızın buhranı artmıştır.”

5 YILDA 9 MİLYON KİŞİ

“Ülkemizde son yıllarda antidepresan kullanımında yaşanan patlama ve yine son 5 yılda 9 milyon kişinin ruh hastalıkları doktorlarından tedavi aldığı gerçeği düşünüldüğünde bu buhran daha da açıkça anlaşılmış oluyor. Oysa rahmetli Erbakan hocamızın 50 yılı aşkın bir zaman önce söylediği “önce ahlak ve maneviyat” ilkesine bağlı, vatanını ve milletini seven ve kaliteli bir nesil yetiştirilmiş olsaydı, bugün çok daha müreffeh seviyelerde olacaktık.”

‘BEN VARIM’ DİYEBİLEN GENÇLİK

“Yeniden Refah Partisi olarak diyoruz ki; gelecek yıllarımızı ve nesillerimizi de kaybetmemek,yarınlara umutla bakabilmek, Avrupa’nın tamamından fazla olan genç nüfusumuzu kaliteli nesiller olarak yetiştirebilmek, üstad Necip Fazıl’ın deyimi ile “ben varım” diyebilen bir gençlik yetiştirmek için Yeniden Refah tek çaredir.”

  Sıradaki Haber: Mesudiye dertlerle boğuşuyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)