Starwood Akademi’de eğitim başladı

08 Kasım 2021 / Pazartesi 11:25:40 | GÜNCEL |

Starwood Akademi yaşam boyu öğrenme hedefi ile çalışanlarının, mesleki, teknik ve kişisel gelişimleri, yetenek, bilgi ve becerilerini arttırmaları için eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Akademi bünyesindeki iç eğitmenler için “Eğitimcinin Eğitimi Programı” başladı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Starwood A.Ş kurulduğu ilk günden beri çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapıyor.  Yapılan tüm eğitim faaliyetlerini 2015 yılında Starwood Akademi çatısı altında toplayan firma, sadece Starwood çalışanlarının eğitimine katkı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda tecrübe ve bilgi birikimini mobilya sektörünün faydasına sunarak ülkemiz için önemli bir katma değer yaratıyor. Sektörün kurumsallaşma ihtiyaçları doğrultusunda talepte bulunan firmaları çözüm ortakları ile buluşturarak önce İnegöl, sonra ülkemizin mobilya sanayisi için değer üretmeyi hedefliyor.

Starwood Akademi bünyesinde, kurum kültürü yaratma eğitimlerinden mesleki gelişim eğitimlerine, işin ustası eğitimlerinden kişisel gelişim eğitimlerine kadar pek çok başlık altında eğitimler veriliyor.

Bu kapsamda Starwood Akademi de “Eğitimcinin Eğitimi Programı” başladı. Bu eğitimde iç eğitmenlerin yetişmesi amaçlanırken, iş hayatında sunum yapma ve iletişim becerilerini geliştirmek isteyen herkese fayda sağlayacak bilgiler verildi. Eğitimci, yazar Hülya Mutlu’nun verdiği eğitimde tasarım odaklı düşünme yaklaşımı ile eğitim tasarlama, eğitmenin psikolojik sermayesi, eğitimde hikayeleştirme ve mizahı kullanma, soru sormanın gücü ve beden dili gibi konular anlatıldı. 

İnegöl'deki bir otelde gerçekleşen eğitimde çift aşı, maske ve mesafe gibi pandemi önlemlerine çok dikkat edildi. İki gün süren eğitim, iş hayatında iletişimin dinamiklerine odaklanılarak hazırlanmış olmasıyla birlikte yaşamın her alanında fayda sağlayacak bilgileri içeriyordu. Farklı periyotlarla tekrarlanacak olan “Eğitimcinin Eğitimi” programı, katılımcıları tarafından ilgi ile karşılandı.

  Sıradaki Haber: Ziya Çalışkan adaylığını açıkladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)