Şampiyonluk pastası kestiler

06 Haziran 2019 / Perşembe 19:11:28 | SPOR |

2018-2019 sezonunu, Süper Lig’de şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın taraftar grubu ultrAslan İNEGÖL, Ramazan ayının son günlerinde şampiyonluk pastası kesti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Kuruluşunu da simgeleyen 19.05 tarihinde 22.kez mutlu sona ulaşan Galatasaray, şampiyonluğu yurdun dört bir yanında olduğu gibi İnegöl’de de coşkuyla kutlamıştı. Kutlamalara Galatasaray’ın taraftar grubu ultrAslan öncülük etmişti. ultrAslan İNEGÖL grubu, her yıl gerçekleştirdiği iftar programını bu yıl şampiyonluk kutlamalarıyla gerçekleştirdi.

PASTA KESİLDİ

Bu sene 9.su gerçekleştirilen iftar programının ardından 22.şampiyonluk pastası kesildi. Galatasaray marşlarıyla coşkunun zirveye ulaştığı programın sonunda meşale şov da yapıldı.

GALATASARAY RUHU

Programda konuşan ultrAslan İnegöl Temsilcisi Ömer Bekil, şunları söyledi:  “Bu yıl 9.sunu düzenlediğimiz ultrAslan İnegöl iftar yemeği organizasyonuna katılımlarından dolayı değerli Galatasaraylı misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bu tarz çeşitli organizasyonlarla birliğin, beraberliğin ve Galatasaray Ruhunun daha da kuvvetleneceği kanaatindeyiz.  Bu organizasyonları düzenlememizdeki amacımız İnegöl’de bulunan Galatasaraylı vatandaşların bir araya gelerek birbirleri ile tanışmaları, kaynaşmaları ve daha samimi bir ortam oluşturabilmektir”

BİR ZAFER DAHA

“Bilginiz üzere bu yıl futbol takımımız 22. Şampiyonluğa ulaşarak zaferlerine bir yenisini daha ekledi. Bu şampiyonluk tüm Galatasaraylılara armağan olsun. Şampiyon olduğumuz akşam İnegöl sokaklarında tüm ilçe halkımızla birlikte büyük bir coşku ile kutladık. Bu akşam da iftar programımız kapsamında 22.Şampiyonluk pastamızı keserek kutlamalara devam etmekteyiz. İftar sonrası hazırladığımız meşale şov yine ultrAslan İnegöl grubunun farkını ortaya koymaktadır. Huzurlarınızda bu akşamda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”

ORGANİZASYONLAR DEVAM EDECEK

“ultrAslan İnegöl olarak bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki sezonlarda da kendi sahamızda ve deplasmanda oynanacak olan tüm seyircili maçlara organizasyonlarımız olacaktır. Bugüne kadar elit, doğru ve dürüst olarak yaptığımız tüm etkinlikler ve maç organizasyonları bundan sonra da yapılacak olan organizasyon ve etkinliklerin birer teminatı niteliği taşımaktadır.  İlçemizde bulunan tüm Galatasaraylılar sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek veya yeni açtığımız Kasımefendi Caddesi Caferpaşa Hanı yanında bulunan irtibat büromuzla iletişime geçerek bu organizasyon ve etkinliklere katılım göstermelerini bekliyoruz.

Yaşasın Galatasaray Yaşasın ultrAslan İnegöl diyerek sözlerimize son verirken İslam aleminin, ülkemizin, İnegöl halkının ve tüm Galatasaraylıların şimdiden bayramını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum”

  Sıradaki Haber: Bir derece de masa tenisinden
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)