Şampiyonluk Aşkına 2 Transfer Daha

05 Temmuz 2011 / Salı | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegölspor tesislerinde düzenlenen imza törenine Başkan İlhan Korkmaz ile transfer komitesinden Kurtiş Güleç ve Murat Topal katıldı. Törende konuşan İnegölspor Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz, İnegölspor severlere iyi bir sezon ve güzel maçlar izlettirmek için transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirterek: " Önümüzdeki sezon İnegölspor severlere iyi bir sezon ve maçlar izlettirmek için yapmış olduğumuz çalışmalarına devam ediyoruz. 4 yıldan beri Ofspor"da sağ açık olarak görev yapan Hicabi Demir ve Bayrampaşaspor"dan sağbek oyuncusu Ekrem Dil ile 2"şer yıllık sözleşme imzaladık. İnşallah bu kardeşlerimizle birlikte güzel bir sezon geçiririz ve hedefimiz olan 2. lige çıkarız."dedi.

 

"FORVET TRANSFERİ İÇİN BEKLİYORUZ"

Korkmaz, forvet transferi için Bank Asya ve 2.lig takımlarının kamp çalışmalarının sona ermesini beklediklerini kaydederek: " Bundan sonra forvet kanadına transfer yapacağız. Defansif anlamda bir sıkıtımız yok. Geçen yılki arkadaşlarımız ve yeni gelen arkadaşlar var. Şuanda forvet alanına transfer düşünüyoruz.  Forvet transferi için çok acele etmeyeceğiz. Yapacağımız transferlerin bir kısmını Bank Asya ve 2.Lig takımlarının yapmış olduğu kampların bitimine bırakacağız. Nokta transferi yapmayı düşünüyoruz. İkinci yarı yeniden takım oluşturmaya çalışmayalım istiyoruz. Gerçekten ilk yarı güzel transferler yapıp, sezon sonuna kadar bu arkadaşlarla devam edelim istiyoruz."diye konuştu.

 

"İNEGÖLSPOR"A GELMEK BÜYÜK MUTLULUK"

Bayrampaşaspor"dan transfer edilen Ekrem Dil, dışardan herkesin imrenerek baktığı İnegölspor"a transfer olduğu için mutlu olduğunu söyledi. Dil: "Futbola Çaykur Rize alt yapısında başladım. Sırasıyla Artvin Hocaspor,  Ofspor ve Bayrampaşaspor kulüplerinde oynadım. Ofspor kulübünde 3.ligden 2. lige çıkarak bir şampiyonluk yaşadım. Öncelikle şunu söyleyeyim. Dışardan herkesin imrenerek baktığı İnegölspor"a gelmek, benim için çok büyük mutluluk. İnşallah geçmiş yıllarda İnegölspor"un 2. ligde tatmış olduğu başarıları, 3.ligden 2.lige çıkarak yeniden yaşatmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

 

"HEDEFLERİ OLDUĞU İÇİN GELDİM"

İnegölspor"uN hedefi büyük olduğu için tercih ettiğini söyleyen Ofspor"un başarılı sağ açık oyuncusu Hicabi Demir ise: "Futbola Giresunspor"da başladım. Oradan Rizespor PAF takımına transfer oldum. Ardından yeniden Giresunspor"a döndüm. 3.ligde şampiyonluk yaşadım 2. lige çıktık. Ardından Bulancakspor"da oynadım. Tekrar Ofspor"a geri döndüm. Ofspor"da şampiyon olduk ve 4 sene burada oynadım. Bu sezon İnegölspor"a geldim. Hedef büyük olduğu için geldim. Hedefimiz şampiyonluk. İnşallah sezon sonu hedefimize ulaşacağız." ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından her iki oyuncu da kendilerini 2"şer yıllık İnegölspor"lu yapan sözleşmeye imza attı.

 

 

  Sıradaki Haber: İnegölspor dan Çifte Transfer
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)