Rakipler düşünsün

14 Temmuz 2021 / Çarşamba 18:50:08 | SPOR |

Kırmızı Grupta mücadele edecek olan İnegölspor, yeni sezonda başarıya odaklandı. Kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, gazetecilerin karşısına geçti ve hedeflerden söz etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

16 oyuncu ile yolların ayrıldığını, 15 oyuncu ile yeni sözleşme imzaladıklarını belirten Başkan Ademoğlu,  “Transferlere kulüp olarak hızlı başladık. Aldığımız ve yollarımızı ayırdığımız topçularımız oldu. Toplamda 16 oyuncu ile yollarımızı ayırdık. 15 tanede transfer yaptık. Metin Yüksel, Ali Aydemir, Fatih Çiplak, Bilal Yıldırım, Caner Solmaz, Erdem Seçgin, Gökhan Kurumuş, Oğuz Çetinkaya, Fatih Üge, Ahmet Hakan Şahin, Mehmet Özdıraz, Samet Günhan, Seydi Kayasoy, Cafer Tosun, Mustafa Çalışkan, Cevdet Enes Varbil ile yollarımızı ayırdık. Hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ettik. Yolları açık olsun. Kendilerine başarılar diliyorum. Bahadır Taşdelen, Mustafa Kayabaşı, Ersel Aslıyüksek, Ömer Faruk Ermeç, İbrahim Sürgülü, Serkan Sözmen, Aykut Uluç, Noyan Öz, Samet Cantürk, Ali Kılıç, Erdem Koçal, Türker Topbaş, Gülhan Üreyen, Furkan Mızrak ve Sercan Çobanoğlu’nu ise transfer ettik. Hepsi ile 2 yıllık anlaşmalarımız var. Gülhan Üreyen Fenerbahçe’den kiralık oyuncumuz. Devre arasında 1,5 yıllık kiralamıştık. Gülhan 2,5 yıl içerisinde satıldığı takdirde İnegölspor’umuza da %30 satış ücreti gelecek.” dedi.

 

Kura çekimini de değerlendiren Ademoğlu, “Kırmızı Grup herkesin dillendirdiği gibi ölüm grubu olarak adlandırılıyor ama çekişmeli bir lig olacak. Zerre korkumuz ve çekincemiz yok. Çünkü biz transferlerimizi hangi grup olursa olsun, hangi rakip çıkarsa çıksın ona göre hazırlığımızı yaptık. Yani İnegöl ile aynı grupta oldukları için bizden daha çok rakipler düşünsün. Bizlerin hedefinden hiçbir şaşma olmadı. İnegölspor ilk 5’in içinde olacak bir takımdır. Bitirdiğimiz seneyle ilgili baktığımızda en azından bir Manisa yok Kocaeli yok. Hekimoğlu’nun güçlü bir kadro yapısı yok. Burada favori olarak 8 veya 9 takımdan bahsedebiliriz. Bu takımların içerisinde İnegöl’de 1. olabilir, 6. olabilir. 8-9 takımdan birisi de olabilir. Biz kendi hedeflerimizi ilk 5’in içinde belirledik. İnşallah sezonun başlamasıyla beraber sezon sonuna kadar o şekilde gideceğimize inanıyoruz. Kısacası çekişmeli bir grup olarak. Hiçbir takım kopup gidemeyecek en azından.” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Noyan Öz imzayı attı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)