Potada Şampiyon Kosova

17 Mayıs 2018 / Perşembe 18:03:29 | EĞİTİM |

Kosova Eğitim Kurumları Basketbolda Çifte kupanın sahibi oldu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

TÜM MAÇLARINI FARKLI KAZANDI

Küçük erkekler ve yıldız erkeklerde İnegöl’de yaklaşık 58 okuldan 2000’den fazla sporcunun katıldığı okullar arası Belediye Başkanlığı kupasında küçük erkeklerde ve yıldız erkeklerde tüm maçlarını farklı kazanarak basketbolda İnegöl Şampiyonu oldu.

KUPALARI TOPLADILAR

14 Mayıs 2018’de İnegöl İlçe Kapalı Spor Salonunda İnegöl Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen ödül töreninde Kosova Eğitim Kurumları Küçükler Basketbol Takımı şampiyonluk kupasını İnegöl Kaymakamı Ali Akça’nın elinden aldı.Yıldız Erkekler basketbol takımı ise şampiyonluk kupasını İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali’nin elinden aldı.

Açıldığı günden beri sporda büyük bir ilerleme kaydeden Kosova Eğitim Kurumları öğrencilerinin şampiyonluk heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

VELİLERİMİZE SÖZ VERMİŞTİK

Kupaları ile okullarına dönen öğrencileri Özel Devrim Kosova Ortaokulu Müdürü Erol Baştürk karşıladı. Karşılama töreninde konuşan okul müdürü Erol Baştürk: “Bir spor dalında farklı farklı kategorilerde çifte şampiyonluk kazanmak her okula nasip olmaz bir başarıdır.

Bu başarıda emeği geçen okulumuz beden eğitimi öğretmeni Ahmet Güzel ve öğrencilerini fedakarca çalışmalarından dolayı kutluyorum.Biz açıldığımız gün İnegöl’de adımızdan söz ettireceğimize dair velilerimize söz vermiştik.Sporun her alanında olduğu gibi akademik anlamda da yoğun çalışmalarımızla velilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz,dedi.

  Sıradaki Haber: Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)