Okullara spor ziyareti

11 Ekim 2018 / Perşembe 17:27:10 | SPOR |

İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Amatör Spor Haftası ve 2018-2019 eğitim öğretim yılı okul ziyaretlerine başladı.

 İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, sportif eğitim uzmanları ve antrenörleri ile birlikte her yıl olduğu gibi 2018-2019 eğitim öğretim yılı başında yaptıkları okul ve kurum ziyaretlerine 6 okul ziyareti ile başladı.

Bu kapsamda; Sezai Karakoç Ortaokulu, Nuh Mehmet Küçükçalık Lisesi, Özel İnegöl Elit Grup Okulu, Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi ve Özel İnegöl Güven Sağlık Meslek Lisesi ziyaret edildi

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yusuf Şevki Yücel yaptığı açıklamada;

“İnegöl olarak spor adına her türlü imkan ve sporcu potansiyeline sahip olduğumuz artık herkes tarafından biliniyor. Sporda marka kent olma yolunda hızla ilerliyoruz. İnegöl Belediyesi voleybol ve basketbol branşlarında öncülük yapıyor. Ayrıca birçok branşta da hem kurumsal hem bireysel desteklerini fazlasıyla yapıyor. Okul sporlarında geçen yıl çok başarılı bir sezon geçirdik. Tüm okullarımız bizimle işbirliği içerisinde Milli Eğitim’in ve İnegöl Belediyesi’nin destekleriyle çıtayı yukarılara taşıyor. Birçok branşta Bursa’yı Türkiye’de biz temsil ediyoruz. Bu gurur verici durumu sürdürmek, tüm branşlarda yaşamak istiyoruz. Yeni eğitim öğretim yılının hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

  Sıradaki Haber: İlk maç Galatasaray’la
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)