Oğuz, İnegölspor da

02 Temmuz 2011 / Cumartesi | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegölspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde Oğuz Kocabal,  kendisini 2 yıllığına Bordo Beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Törende konuşan İnegölspor Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz, hedefledikleri 2. lige çıkmak için transfer çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

    

            Korkmaz, Nazilli Belediyespor"lu Oğuz Kocabal ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek:

"2011-2012 futbol sezonundaki hedefimize ulaşabilmek için transferlerimize devam ediyoruz. Bugün Nazilli Belediyespor"un orta saha oyuncusu Oğuz Kocabal işle 2 yıllık sözleşme imzaladık. İnşallah bu kardeşimizle birlikte hedefimize ulaşırız. Bu kardeşimizin bize çok ciddi katkıları olacağına inanıyoruz."diye konuştu.

 

"14-15 OYUNCU ALACAĞIZ"

   Takıma 14-15 futbolcu daha transfer edeceklerini ifade eden Korkmaz, transfer için üst liglerdeki takımların kamp çalışmalarının bitmesini beklediklerini söyledi. Korkmaz, transfer konusunda hedefi 12"den vurmak için sabırla beklediklerini belirterek:

 

"Takımımıza daha çok sayıda transfer yapmayı düşünüyoruz. Toplamda 14-15 futbolcu transferi yapacağız. Bugüne kadar 3 dış transfer yapmış olduk. Transferler için üst liglerdeki takımların kamplarının bitmesini bekliyoruz. Transfer konusunda da çok acele etmek istemiyoruz. Geçen yıl yapmış olduğumuz bazı stratejik hataları yapmıştık Takımı 2. yarı yeniden sil baştan yapmıştık. Bu yıl daha temkinlik, daha ağırdan alıp, bizi hedefe taşıyabilecek futbolcular ile yola çıkmak istiyoruz. Türkiye liglerinde takım sayıları belli, futbolcu sayısı ile takımların çok üzerinde. Acele edip, ikinci derecede istediğimiz arkadaşları ile sözleşme yapmak istemiyoruz. Hedefi tam 12"den vurmak için sabırla bekliyoruz."diye konuştu.

 

"HEDEFİMİZ İNEGÖLSPOR"U 2.LİGE TAŞIMAK"

            İnegölspor"a geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Oğuz Kocabal ise İnegölspor"u bir üst lige çıkarmak için elinden gelen çabayı sarf edeceğini belirterek:

"İnegölspor"a geldiğim için çok mutluyum. Transferim için hem yönetim hem ben karşılıklı fedakarlıklar yaptık. İnegölspor"a gelmek istiyordum.  Geçen sene de aynı gruptaydık. İnegölspor geçen yıl Play-Off"lara kalamamıştı. Buradaki amacım inşallah en kötü ihtimalle İnegölspor"u Play- Off"a çıkarabilmek veya direk bir üst lige çıkarmak istiyorum. Bunun için elimden gelen çabayı göstereceğim."diye konuştu

  Sıradaki Haber: 2.Kümede Şampiyonlar Belli Oldu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)