Öğrenciden bez torba

08 Mart 2019 / Cuma 17:34:44 | EĞİTİM |

‘Sıfır Atık’ projesine destek amacıyla Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı bin adet bez torba, vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.

 

ÜCRETSİZ DAĞITILDI

Giyim-Üretim Teknolojisi alanı öğrencileri tarafından yapılan bez torbaların dağıtımı Sarraflar Çarşısı girişinde yapıldı. Kaymakam Şükrü Görücü’nün de katıldığı etkinlikte, bez torbalar saniyeler içinde tükendi.

Okul müdürü Tayyip Ali Demir yaptığı açıklamada;

“Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan Sıfır Atık projesini destekliyoruz. Gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakılması için hayata geçirilen, öğrencilerde çevre bilinci, ortak bir amaç doğrultusunda hareket etme arzusu ile yine belirttiğimiz gibi israfın önüne geçen ve Sıfır Atık projesini destekleyen çalışmadan dolayı öğrencilerimi kutluyorum. Giyim-Üretim Teknolojileri Alanı (Moda Tasarım Alanı) öğretmenlerimize, bölüm öğrencilerimize ve kumaş temininde desteklerini esirgemeyen Özdilek firmasına teşekkür ederim. Bedelsiz imal edilerek halka dağıtılan bez torbalarımızı güle güle kullansınlar” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Girişimde engel tanımadılar
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)