Mehmet Bulut: Kırgınım

27 Aralık 2013 / Cuma | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Bulut, yaptığı açıklamada, İnegölspor yönetimin aldığı karar gereği görevine son verildiğini söyledi.
 
“İNEGÖL BANA ÇOK ŞEY KATTI”
2 yıldır İnegölspor’da olduğunu ifade eden Bulut, “O süreç zarfında başta Onursal Başkan Alinur Aktaş’a, Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz’a, yönetim kurulu üyelerine, basın mensuplarına, taraftarlara herkese çok teşekkür ediyorum. Hakikatten İnegöl’ü çok sevdim. Ayrıca İnegöl bana çok şey kattı. Tabi biz de bir şeyler katmışızdır muhakkak.”dedi.
 
“HERKES HAKLARINI HELAL ETSİN”
Futbolda bu tür şeylerin olduğuna değinen Bulut: “Ortada bir başarısızlık kesinlikle söz konusu değil. Ama yönetimin tasarrufu… Bu bakımdan buna saygı duymak gerekiyor. Onların bileceği iş. Benim istifam kesinlikle söz konusu değil. Bu yönetim kurulunun almış olduğu bir karar. Artık önümüze bakacağız. İnegölspor zaten şuanda Play-Off’un içinde. Yılsonunda da kesinlikle Play-Off oynayacaktır,  oynarda… Ligi iyi bir yerde bitirir inşallah. Arzum isteğim bu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Herkes haklarını helal etsin. Gerçekten orada güzel günlerimiz geçti. Çok huzurluyduk çok mutluyduk.”diye konuştu. 
 
“KIRGINIM”
Bir kırgınlığın söz konusu olup olmadığı sorusuna Bulut, şöyle cevap verdi: “Kesinlikle, herkes yaptığından utanır. Ben vicdanen müsterihim. Yaptığım her işte iyi şeyler yaptığımı düşünüyorum. Tabi İnegöl’de bize çok şey kattı. Bunu inkar etmemek gerekir. İnşallah onlar için de hayırlı olur.”
.

  Sıradaki Haber: Başarının ödülü kovulmak
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)