Kosova Koleji kazanmaya devam ediyor

11 Aralık 2019 / Çarşamba 17:48:02 | SPOR |

Kosova Koleji öğrencileri akademik başarıda olduğu gibi sportif başarıda da durmuyor. Her gün başarısına yenilerini ekliyor. Kısacası Kosova Koleji başarıdan başarıya koşuyor atletizm basketbol ve voleybolda ilçede çıktığı bütün müsabakaları kazanmaya devam ediyor.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

“KURUM OLARAK HEDEFİMİZDE HEP BAŞARMAK VAR”

Atletizm yıldız kızlar 2000 metrede öğrencimiz Nisanur ACAR İnegöl’ den sonra Bursa’da da birinciliği kimseye kaptırmadı ve bölge elemelerinde Bursa’yı temsil etme hakkı kazandı.

Basketbol 1. Küme yıldız erkek ve genç erkek A kategorilerinde de bütün maçlarını kazanarak ilçemizi Bursa’da temsil etme hakkı kazandılar.

Küçük kızlar voleybol 1. Küme maçlarına galibiyetle başlayan kızlarımız da İlçemizi Bursa’da temsil etmeye hak kazandı.

Kosova Koleji Kurucusu Devrim Kosova yaptığı açıklamada kurum olarak hedefimizde hep başarmak var. Bu başarılar çocuklarımızın mutluluğuyla pekişince daha bir anlamlı oluyor. Bu yıl gerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gerekse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yapmış olduğu sportif etkinliklere katıldık. Katıldığımız her etkinlikten dereceler aldık. Bu etkinliklerde görev alan öğretmenlerimi ve öğrencilerimi tebrik ediyorum. Dedi.

  Sıradaki Haber: Amed taraftarı alınmayacak
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)