Kafkasspor da Recep Yavuz dönemi

20 Mayıs 2012 / Pazar | SPOR |

Kafkasspor"da yeni başkan Recep Yavuz. Cuma akşamı kulüp lokalinde gerçekleştirilen kongreye AK Parti İstanbul Milletvekili, Galatasaray ve Milli Takımın unutulmaz golcüsü Hakan Şükür de katıldı. Yeni yönetimle poz vererek Başkan Recep Yavuz"a başarılar dileyen Şükür, tesislere ve kulübe olan ilgiye bakıldığında Kafkasspor"un ne kadar büyük bir kulüp olduğunun gözlendiğini söyledi.

 

"KAFKASSPOR GÜÇLÜ BİR CAMİA"

Kongrede konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, İnegöl"ün nüfusu, ekonomisi ve potansiyeli ile çok heyecanlı bir şehir olduğuna vurgu yaparak: "Burada spor kulüplerimiz, STK"larımız, siyasi partilerimiz aktivitelerini devam ettiriyorlar. Tabi bunun bir altyapısı var, bu şehrin potansiyeli var. Aslında bu çok büyük bir zenginlik, kıymetini bilmek lazım. Kafkasspor"un ne süreçlerden geçtiğini, nasıl dönemlerin yaşandığını herkes biliyordur. Hakan Şükür"de kulüple ilgili; çok büyük bir kulüp ve güçlü bir camia diye bahsetti. Gerçekten burada ağabeylerimizin çok büyük emekleri, fedakârlıkları var. Tabi aynı şey diğer kulüplerimiz için de geçerli. Ama bu potansiyeli, bu heyecanı sadece sportif eğlence anlamında değil, gelişmek için de kullanmalıyız ve aynı zamanda bilgi paylaşımında da kullanmalıyız" dedi. Kafkasspor"un Recep Yavuz ile yeni bir yola çıktığını da söyleyen Başkan Aktaş, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu akşam Recep Yavuz kardeşimizle Kafkasspor yeni bir yola çıkıyor. Nihayetinde burada hep beraber el birliği ile bu kulübü yürütecekler. Biz de bu manada doğru şeyler yapan herkese elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Ben şimdiden görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum" Konuşmasının ardından, Kafkasspor yönetimi tarafından kulübe desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Alinur Aktaş"a çiçek takdim edildi.

 

"KAFKASSPOR"U EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ"

Açık oylama şeklinde yapılan kongrede 25 kişilik yeni yönetimle görevce seçilen Recep Yavuz ise: "Öncelikle herkese kongremize katıldığınız için teşekkür ediyorum. Beni bu göreve layık gördüğünüz için mutluyum. İnşallah hayırlısıyla ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Kafkasspor"u en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

 

İŞTE KAFKASSPOR"UN YENİ YÖNETİMİ

Yavuz başkanlığında oluşan yeni yönetimde ise şu isimler yer aldı: Bilal Gömeç, Akif Yaşin, Serdar Nalıncılar, Mesut Tetik, Çetin Süvarioğlu, Muzaffer Erezsarı, Salih Çelikdemir, Sabri Şen, Selahattin Korkmaz, Deniz Erdem, Celal Ter, Ayhan Yavuz, Serhat Kılınç, Hakkı Ersoy, Metin Ungan, Ahmet Güzel, Sebahattin Demirtaş, Özcan Gümüştekin, İdris Baykoz, Yalçın Bayraktar, Recep Baykan, Yaşar Güzel, Ahmet Bayraktar, Nedim Sevim.

  Sıradaki Haber: Kocatepespor 30-0 la şampiyon
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)