İnegöl’ün son durumunu paylaştılar

08 Nisan 2020 / Çarşamba 14:37:50 | SİYASET |

Belediye Başkanı Alper Taban ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş İl düzeyinde Milletvekillerinin de katıldığı telekonferansta koronavirüs mücadelesine ilişkin çalışmalarla ilgili İnegöl’e ilişkin son durum hakkında bilgi verdi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı sıkı tedbirler alınmaya devam ediyor. Şehirlerde adeta bu anlamda seferberlik oluşturulurken, haberleşme ve görüşmeler de koronavirüs salgını sonrası farklı bir boyuta taşındı. İnegöl Belediyesi’nde tedbirler kapsamında bir süredir toplantı ve istişareler telekonferans ile gerçekleştiriliyor.

 

Öte yandan, Belediye Başkanı Alper Taban ile AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş AK Parti İl Başkanlığı organizasyonuyla yapılan telekonferansla ilçedeki koronavirüs çalışmalarına ilişkin son durum hakkında bilgi verdi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile Milletvekillerinin de katıldığı video konferansta, diğer ilçelerin de Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları hazır bulundu. İnegöl’de koronavirüs hakkında yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler paylaşılarak karşılıklı istişareler yapıldı.

  Sıradaki Haber: Saadet kandili kutladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)