İnegölspor’a tam destek

09 Temmuz 2020 / Perşembe 16:58:43 | SPOR |

İnegölspor’a maske desteği sürüyor. İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, ve Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Yönetim Kurulu Bordo Beyazlılara maske desteğinde bulundu.Yenice Organize Sanayi Bölgesi de Play-Off yolunda tam destek vereceklerini söyledi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

ERTUĞRULGAZİ’DEN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Dernek Başkanı Faruk Toptaş ile yönetim kurulu üyeleri, kulu?p tesislerinde ziyaret ederek, I?nego?lspor'a maske desteg?i verdi.

 

Ziyarette konuşan İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Dernek Başkanı Faruk Toptaş, şunları söyledi:“Öncelikle bizleri ağırlayan çok değerli Kulüp Başkanımız Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. İnegölspor’umuza da Play-Off’larda başarılar diliyorum. Umarım geçmişte kapısından döndüğümüz 1.Lige çıkarız. Biz İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği olarak İnegölspor’umuza hem ziyaret etmek hem de maske alarak destek vermek istedik. Umarım bizim gibi tüm derneklerde kulübümüzü ziyaret ederek destek verirler.”

 

İnegölspor Başkanı Münür Kanar ise “Ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Verdiğiniz destek bizim için çok önemli. Sezon başı devraldığımız kulübümüz çok ama çok zor durumdaydı. Çük şükür bu zor durumdan uzaklaştık. Hem sportif olarak hem de mali olarak iyi noktalara geldik. Ama borç yükümüz hala mevcut. Bu manada bugüne kadar destek veren herkese çok teşekkür ediyor verilen desteklerin devamını beklediğimizi belirtmek istiyorum. İnşallah Play-Off’ların sonucunda hedeflediğimiz 1.Lige çıkacağız.  Yeter ki bize güvenin ve inanın.”ifadelerini kullandı.

 

YENİCE OSB’DEN DESTEK

Yenice Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İncebay, Play-Off yolunda ekibimize destek vereceklerini açıkladı.

 

 İncebay yaptığı açıklamasında şunları söyledi:“Öncelikle İnegölspor’umuza Play-Off’larda başarılar diliyorum. Bu manada Yenice Organize Sanayi Bölgesi olarak İnegölspor’umuza Play-Off yolunda maddi destek vermeye karar verdik. Başkan Vekilimiz Mustafa Balcı ile yönetim kurulu üyelerimiz Bedri Huy, Gürhan Tutlu ve Niyazi Güven’e teşekkür ediyorum. İnegölspor yönetim kurulunun yaşadıkları sıkıntıları yakinen biliyoruz. İnşallah yaşanan bu sıkıntıların karşılığını şampiyonluk kupasını kaldırarak alırlar. Bu manada tüm İnegöllüleri İnegölspor’umuza destek vermeye davet ediyor, İnegölspor’umuza Play-Off’larda başarılar diliyorum.”

 

 Kulüp BaşkanıMünür Kanar ise “ Yönetim kurulu olarak başta Yenice Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İncebay ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah sonuna kadar hak ettiğimiz Play-Off’lardan anlımızın akıyla çıkarak adımızı 1.Lige yazdıracağız. Bu manada desteğe ihtiyacımız var. Bugüne kadar bir çok zorlukların üstesinden geldik. Hedeflediğimiz Play-Off’larda ciddi manada desteğe ihtiyacımız var. Artık İnegöl’ün birlik olması gerekiyor. Destek sizden başarı bizden. Ben Nedim başkanımıza ve yönetim kuruluna tekrar teşekkür ediyorum.”dedi.

 

E.GAZİ CADDESİ’NDEN DESTEK

Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu tarafından İnegölspor’a maske desteği verildi.

 

İnegölspor Başkanı Münür Kanar, kulübe maske desteği veren Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Ziyerette konuşan Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, şunları söyledi:“İnegölspor’un maske kampanyasına, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ayrı ayrı destek oldular. Cadde esnafımızı da destek olmaya davet ediyoruz. Şehirler markaları kadar değerlidir. İnegöl Mobilyası, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi, İnegöl Köftesi, Oylat nasıl markalarımız ise, sporda da İnegölspor şehrimizin bir markasıdır. Ne kadar başarılı olursalar şehrimizin tanıtımına da o kadar katkı yapmış olurlar. 1. Lig yolunda İnegölspor’a başarılar diliyor, özverili çalışmalarından dolayı İnegölspor Başkanı Sayın Münür Kanar’ı, yönetim kurulunu, kulüp müdürünü ve teknik heyet ve tüm futbolcuları tebrik ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız caddemizi şimdiden Bordo Beyaz renklere boyattı, inşallah tüm şehrimiz İnegölspor’un başarılarıyla bordo beyaz renklere boyanır.”

 

Kulüp Başkanı Münür Kanar ise “Öncelikle bizlere her zaman olduğu gibi destek veren Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği sayesinde ayakta durabiliyoruz. Bu manada bugüne kadar bizleri destekleyen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Hak ettiğimiz Play-Off’lardan inşallah anlımızın akıyla çıkacağız. Biz göreve geldiğimiz andan itibaren buna inanmıştık. İnşallah bize verilen desteklerin karşılığını şampiyonluk kupası ilçemize getirerek vereceğiz. Ben desteğiniz için sizlere tekrar teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Yolumuz 1.Lig
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)