İnegölspor’a her kesimden destek

14 Kasım 2019 / Perşembe 16:36:16 | SPOR |

Orhaniyespor Başkanı Tevfik Demirhan ile yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor’u ziyaret etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

BİR DESTEK DE  ORHANİYESPOR’DAN GELDİ

Ziyarette konuşan Orhaniyespor Başkanı Tevfik Demirhan, şunları söyledi:

"Yönetim kurulumuzla birlikte İnegölspor'umuzun yanında ve destekçisi olduğumuzu belirmek ve çok değerli Kulüp Başkanımız Münür Kanar ile çok değerli yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik.

 

Göreve geldiğiniz günden beri alınan başarılı sonuçlar bizi mutlu ediyor. İnşallah bu başarılarınız devam eder ve sezon sonu Play-Off'lara adımızı yazdırırız. Biz yönetim olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizi kabul ettiğiniz için sizlere tekrar çok teşekkür ediyorum."

 

“ TAKIMIMIZ ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ELDE EDİYOR”

İnegölspor Başkanı Münür Kanar ise: "İlçemizin güzide kulüplerinden Orhaniyespor başkanı ve yönetim kurulunun yapmış olduğu ziyaret bizleri son derece mutlu etmiştir. İnşallah el birliği ile  maddi ve sportif başarıyı elde edeceğiz.

 

Takımımız çok güzel sonuçlar elde ediyor. İnşallah bu hafta sahamızda ağırlayacağımız BAK Spor maçından da galip ayrılıp, galibiyet serimizi sürdürürüz. Bizler üzerimize düşen ne görev varsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

 

Oyuncularımıza galip geldikleri maçların primlerini hemen veriyoruz. Bunu da işadamlarımız ve esnaflarımızdan topladığımız desteklerle yapıyoruz. Bize destek veren işadamlarımıza ve  esnaflarımıza tekrar teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

 

  Sıradaki Haber: Adana Demir yol verdi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)