İnegöl’de Play-Off havası yok

10 Temmuz 2020 / Cuma 14:16:59 | SPOR |

İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, 1 yıllık emeğin sonucunda federasyonun aldığı kararla İnegölspor’un play-offlarda mücadele edeceğini söyledi.Uğurdağ, şehirde Play-Off havası olmamasının kendisini üzdüğünü kaydetti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, İnegölspor’u ziyaret etti. Uğurdağ; “20 Haziran’da ilk maçına çıkacak İnegölspor’umuza başarılar diliyorum. Sezon başından bu yana büyük irade ve fedakârlık ortaya koyan yönetime, sporculara ve teknik heyeti kutluyorum. Şehrimizin markası olan İnegölspor’u yine bu sene play-off oynama başarısına taşıdılar. İnegölspor sevdalısı olarak bu durumdan çok memnunum. Play-off yolunda başarı elde edeceğine inanıyorum. Mücadelenin en büyük yorucu kısmı maddiyat kısmı. Birçok zorlukla karşı karşıya kalan yöneticilerimiz kulübü yönetmeye çalışıyorlar. İyi yönettiler” dedi.

 

“Play-off mücadelesi verecek olan İnegölspor’a destek verme çağrısında bulunuyorum” diyen Yavuz Uğurdağ; “Şehrin bir an önce İnegölspor’a destek vermesi gerekiyor. İnegöl’ün play-off havasına girmesini istiyorum. Geçmiş yıllarda takım play-off oynamaya hak kazandığında heyecan ve canlılık vardı. Ama bunu şimdi göremiyorum. Tüm esnafımız, sanayicimiz, kurum ve kuruluşlarımız faaliyet ortaya koysunlar. Şehrimizden İnegölspor’umuza play-off yolunda maddi ve manevi destek vermesini bekliyorum. Verdiğimiz desteği arttıracak devam edeceğiz. İnşallah yolumuz açık olacak. Antalya’dan şampiyon döneceğiz” diye konuştu.

 

 

Destek ziyaretinde bulunan İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ’a teşekkür eden İnegölspor Başkanı Münür Kanar ise göreve geldikleri kongrede şampiyonluk sözü vermediklerini anımsatarak, “İnegölspor’un borcu vardı, bununla alakalı çalışma yaptık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarla maliyeti düşürdük. Önceki gün yapılan toplantıda Federasyon başkanı Nihat Özdemir beye, ‘Biz İnegölspor’un hakkını yedirmeyiz. Çünkü emek sarf ettik. Kapı kapı gezip maske satıyoruz’ dedim. Diğer takımlar üzülebilir ama biz bu hakkı kazandık. Federasyon en iyi kararı verdi. 17 Temmuz’da Antalya’ya gideceğiz. İlk maçımızı Manisa ile oynayacağız. İnegölspor’u en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hiç kimse ve kurumlarla kavgamız yok. Bizim kavgamız ve sevdamız İnegölspor. Destek verenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

  Sıradaki Haber: İnegölspor’a tam destek
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)