İnegöl taca çıkıyor

09 Şubat 2020 / Pazar 15:55:10 | GÜNCEL |

Mezitler’e alternatif olarak başlanan Bilecik-Yenişehir Yolu’nun ihalesi 4 Kasım’da yapıldı, perşembe günü de onaylandı. Çalışmalar yeniden başlıyor.

Gazeteci Ahmet Emin Yılmaz, Perşembe günü köşesinde şunları yazdı: "Mezitler’e alternatif olarak başlanan Bilecik-Yenişehir Yolu’nun, müteahhidin yaşadığı sorunlar nedeniyle durduğunu 8 Ekim günü duyurduk.
Yeni gelişmeyi…
AK Parti Bilecik Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı perşembe akşamı TBMM’de Bursa milletvekillerine duyurdu. Sonra da sosyal medya hesabından paylaştı.
Buna göre…
Bilecik-Yenişehir Yolu ihalesi 4 Kasım’da yapıldı, perşembe günü de onaylandı. Yer teslimi yapıldıktan sonra yeni müteahhit hemen başlayacak."

 

Yılmaz bugün de şu ifadelere yer verdi: "Gelişmeyi… Perşembe günü duyurduk. Mezitler’e alternatif olan Yenişehir-Bilecik yolundaki sıkıntılar aşıldı ve yapımına yeniden başlandı.
Bunun üzerine…
Kısa adı BEBKA olan Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İsmail Gerim farklı bir yorum yaptı:
“Bursa gibi sanayi, turizm, tarım ve hizmet sektöründe önde bir şehrin ulaşım çeşitliliği ve çevresindeki tüm illerle bağlantısı şehir ekonomisinin her sektördeki gelişimine katkı sağlar. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.”

  Sıradaki Haber: Karın keyfini çıkardılar
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)