İNEGÖL SİPARİŞ’e yoğun ilgi

22 Nisan 2020 / Çarşamba 10:47:22 | TEKNOLOJİ |

İstediğiniz tüm siparişlerinizi kapınıza kadar getiren İnegöl Sipariş mobil uygulamasına rağbet her geçen gün artıyor.

Türkiye'nin virüs salgını karşısında gönüllü bir şekilde karantinaya çekildiği bu günlerde vatandaşın en çok ihtiyacı duyduğu konulardan biri de evden online sanal market alışverişi.

BİR TIKLA SİPARİŞ KAPINIZDA

Eskiden bunun için sipariş vereceğiniz restoranın ya da marketin telefon numarasını bilmeniz ya da gidip kendiniz almanız gerekirken artık yalnızca İnegöl Sipariş mobil uygulamasını telefonunuza indirmek yeterli oluyor.

TÜM İHTİYAÇLARINIZI SİPARİŞ GEÇEBİLİRSİNİZ

Yalnızca hazır yemekle de sınırlı kalmayan bu hizmet ile artık en temel gıdalardan, kişisel bakım ürünlerine kadar evin bütün ihtiyaçlarını kolayca sipariş edebiliyoruz.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kısıtlı öğle yemeği vaktinde ya da yorgun bir halde eve geldiğiniz zaman dilediğiniz ürünü tek tıkla sipariş edebileceğiniz hatta evin tüm ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz İnegöl Mobil uygulaması kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri ile müşterilere kolaylık sağlıyor.

BİR AYDA BİN SİPARİŞİ BULDU

İnegöllülerin rağbet gösterdiği İnegöl Sipariş uygulamasına bir ay gibi kısa sürede verilen sipariş sayısı bini geçti.

HEMEN İNDİREBİLİRSİNİZ

İnegöl Sipariş uygulamasını android yada İos uygulama marketlerinden indirebilir yada siparişlerinizi www.inegolsiparis.com web adresi üzerinden geçebilirsiniz.

  Sıradaki Haber: Evden çıkan yandı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)