İl olmak istiyoruz diyecekler

08 Ekim 2021 / Cuma 16:53:04 | SİYASET |

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, MODEF Fuarı ziyareti öncesi basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi. Gündemin ana başlığında İnegöl’ün il olması konusu yer alırken; Tatlıoğlu, şehrin dinamiklerinin il talebini dile getirmeleri gerektiğine dikkati çekti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Partililerle birlikte İnegöl programını gerçekleştiren Grup Başkan Vekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, İnegöl’ün il olması gerektiği söyleminin samimiyet gerektiğini ifade ederek “İnegöl’ün il olma talebi varsa biz oradayız. Bugün Cumhur ittifakının elini tutan yok getirsinler imzayı atalım. Normalde bize ihtiyaçları yok ama getirsinler biz yine imzalayalım. İnegöl’de AK Parti çok güçlü, siyasette de güçlü bir ilçe hemen getirsinler tam katılımla destekleyelim. Ama öyle 2023’ten sonra olsun rakamlarına girersek bu iş olmaz samimiyetten uzak olur.” dedi.

 

İnegöl’ün dinamiklerinin harekete geçmesi gerektiğini söyleyen Tatlıoğlu, “İnegöl’ü bugün yönetenler bu teklifi yaptırtacaklar. Burada da İnegöllülere görev düşüyor.  İnegöl’de Ticaret Odası, Ziraat Odası, Esnaf Odaları, sendikaları ile Belediye Başbakanı ile Büyükşehir Belediye Başkanıyla, Milletvekili ile biz il olmak istiyoruz diyecek. Top İnegöl’de bu talebi dile getirecekler.  Siyaset samimiyet işidir.”

  Sıradaki Haber: Kemal Kılıçdaroğlu İnegöl’e geliyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)