Her puan değerli

17 Nisan 2021 / Cumartesi 10:55:47 | SPOR |

60 dakika 10 kişi oynayan rakibi karşısında büyük fırsat tepen İnegölspor'da kaçan 3 puanın üzüntüsü yaşanırken; Başkan Kani Ademoğlu ile Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, maça ilişkin değerlendirmede bulundu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Golsüz sona eren maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Başkan Kani Ademoğlu, “Bu maçlar çok kritik maçlar. Alacağımız her puan değerli. Rakip 32. dakikada 10 kişi kaldı. Üstünlükte kuramadık. Maç ortada geçti. Maçın hakkı da beraberlikti. Artık her puan bizim için çok önemli. Önümüzdeki haftaya bakacağız inşallah. Trabzon’dan da puan yada puanlarla dönüp, rahat bir nefes almak istiyoruz. Rakiplerden de sürpriz sonuçlar çıkıyor. Rakiplere bakmadan kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.” dedi. 

Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ise "Her puan bizim için değerli. Ne olursa olsun Erzincan takımı ilk 5’i zorlayan bir takım. Daha önce kaybedilen puanların telafisi zor tabi. Daha önce oynanan 30 maçın telafisi zor. Son 6-7 maçta halledilecek değil. 30 maçta 4 tane galibiyetin var. Geldiğimizden beri 2 tane galibiyetimiz var. Her maça puan diye bakıyoruz biz. Her maç puan diye düşüneceğiz. Biz telafisini önümüzdeki maçlara yansıtacağız. Arkadaşlar iyi mücadele etti.” diye konuştu. 

  Sıradaki Haber: Puanlar paylaşıldı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)