Gönüller Kura’n Tilaveti İle Mest Oldu

27 Mayıs 2019 / Pazartesi 16:34:29 | İNANÇ |

İnegöl Belediyesi’nin ramazan ayı boyunca 8 gece gerçekleştireceği Kuran-ı Kerim tilaveti ve teravih namazı programları, Cuma akşamı Yeşil Camide 2014 Kur'an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Dünya Birincisi Hafız Alpcan Çelik’in katılımıyla gerçekleştirildi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerife özel etkinlikler kapsamında teravih programlarıyla ilçe halkını buluşturuyor. Geçmiş yıllarda da düzenlenen teravih programları kapsamında; ramazan ayı boyunca 8 farklı camide Kuran-ı Kerim okuma yarışmasında dereceler elde etmiş hafızlar, İnegöllüler için Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirip teravih namazı kıldırıyor.

 

 

2014 KUR'AN-I KERİM GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜNYA BİRİNCİSİ HAFIZ ALPCAN ÇELİK

İlk teravih namazının kılındığı 5 Mayıs Pazar akşamı İshakpaşa Camisinde startı verilen teravih programlarının 5.’si 24 Mayıs Cuma günü Alanyurt Mahallesi, Yeni Camide 2014 Kur'an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Dünya Birincisi Hafız Alpcan ÇELİK ile gerçekleştirildi.  

 

Teravih programından sonra Osmanlı Şerbeti ikramı da yapılırken, Belediye Başkanı Alper Taban Hafız Alpcan ÇELİK’in gönülleri mest eden o muhteşem Kuran-ı Kerim tilavetinin ve Teravih namazının ardından cemaatle bir araya gelerek sohbet etti.

  Sıradaki Haber: Peygamberimizin sünneti yaşatılıyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)