Gençler gücü iç transferde tecrübeli stoper burak ay ile sözleşme yeniledi.

28 Temmuz 2020 / Salı 17:17:29 | SPOR |

Gençler gücü Spor Kulübü Başkanı N.Kamuran BALKAN yaptığı açıklamasında; 2020-2021 Amatör Futbol sezonu için kadromuzu en iyi şekilde oluşturabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Geçtiğimiz iki sezon kadromuzda yer alan,çalışkanlığı ve efendiliği ile kulübümüzün simge isimlerinden biri olan tecrübeli stoper Burak AY kardeşimiz ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda 2020-2021 sezonu için yeniden anlaştık

            Burak AY kardeşimiz mevkisinin en iyilerinden olan bir futbolcu yeni sezonda yeniden bizi tercih ettiği için memnun ve mutluyuz.

            Yapılan bu anlaşmanın camiamıza ve futbolcu kardeşimize hayırlı ve uğurlu temenni ediyor,futbolcumuza başarılar diliyorum.

            Burak AY yaptığı kısa açıklamasında ise;

                Geride kalan iki sezonu  Gençler Gücü Spor kulübünde geçirmiştim.

                Kulübüm beni,ben ise kulübümü tanıdım,burada bulunmaktan mutlu ve huzurluyum,yeni sezon için yapılan teklifi hiç düşünmeden kabul ettim.

                Yeni sezonda kadromuzda devam eden ve aramızdan ayrılan arkadaşlarımız olduğu gibi yeni katılan arkadaşlarımızda oluyor iyi bir kadro oluşuyor kanaatindeyim.

            Yeni sezon için Kulübümüz adına en iyi sonucu alabilmek için çok çalışacağımızı ifade etmek isterim diyerek sözlerini tamamladı.

  Sıradaki Haber: Nikola Gjorgiev İnegöl Belediyespor’da
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)