Genç MÜSİAD?tan Huzurevi?ne ziyaret

27 Mart 2015 / Cuma | EKONOMİ |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Ziyarette konuşan Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mesut Ergene, 

?Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. 

Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir.?

?Bir ömrün büyük kısmını topluma ve ülkeye hizmetle geçirmiş insanların, yaşlandıkları ve bakıma muhtaç oldukları dönemde ömürlerinin sonuna kadar insan onuruna yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları vardır.

 Ailelerinden ve çocuklarından bu hizmeti çeşitli nedenlerle alamayanlara bu hizmet imkânlar ölçüsünde Devletimiz tarafından verilmektedir. Bizlerde Genç MÜSİAD'lılar olarak istedikki bu anlamlı günde geçmişimiz olan bu değerli İnsanları ziyaret edelim sorunlarını dinleyip, onlar ile güzel bir gün geçirelim? dedi.

BU TÜR ZİYARETLER SÜRECEK

Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mesut Ergene ziyarete katıldıkları için ayrıca İnegöl İşletme Fakültesi İnegöl Girşimcilik Topluluğu üyeleri ve İnegöl İşletme Topluluğu Üyeleri Neşe Keskin, Çisel Çınar, Necat İnanç Yıkılmaz, Harun Kaya, Harun Solmaz, Zeki İmre, Gökay Yıldız'a teşekkür etti.

 Ergene Genç MÜSİAD olarak bu tür faaliyetlere önem verdiklerini ve bunların devam edeceğini sözlerini tamamladı.

  Sıradaki Haber: İşte ihracat şampiyonları (Tam liste)
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)