Futbolcular erzak dağıtıyor

24 Nisan 2020 / Cuma 20:33:48 | SPOR |

İnegölspor oyuncuları Enes Bayır ile Selim Can İnci liglerin ertelenmesi ile birlikte kalan boş vakitlerinde Türk Kızılay ile birlikte ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtıyor.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Coronavirüs salgının Türkiye’de görülmesinin ardından tüm spor müsabakalarının ertelenmesi ile birlikte, İnegölspor futbolcuları Enes Bayır ve Selim Can İnci, vakitlerinin boş kalması nedeniyle Türk Kızılay İnegöl Şubesi ile birlikte ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtıyor.

 

Ramazan ayı nedeniyle erzak dağıtımlarını hızlandıran Türk Kızılay İnegöl Şubesi ile birlikte Ramazan ayının ilk gününde erzak kolisi dağıtımına çıkan futbolcu Enes Bayır yaptığı açıklamada, “Boş vakitlerimizde Türk Kızılay ile birlikte insanların yardımına gidiyoruz” dedi .

 

Daha sonra konuşan futbolcu Selim Can İnci, ”Herkesin Ramazan ayını tebrik ederim. Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor coronavirüs salgını nedeniyle.  Herkesin sağlıklı kalmasını diliyorum. Bizimde sporcu olarak liglerimiz ertelendi. Boş vakitlerimizde boş vakitlerimizde Türk Kızılay ile birlikte insanların ihtiyaçlarını gidermek için buradayız. İnşallah herkes mutlu ve sağlıklıdır” dedi.

  Sıradaki Haber: Samsunspor kalecisi babasını koronadan kaybetti
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)