Fuar hareket getirdi

21 Ekim 2020 / Çarşamba 13:03:58 | EKONOMİ |

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, fuarın Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesine hareket getirdiğini söyledi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Nisan ayında yapılması planlanan fuarın iptal edilmesi nedeniyle Ekim ayında yapılması beklenen fuarın önemini arttırdığını belirten Başkan Bayraktar, “Fuarın her sene olduğu gibi bu sene de gerek içeride gerekse dışarıda tüm alanları doldu ve haftalar öncesinden başlayan İnegöl Mobilyası ve fuar tanıtımları etkili oldu. Birkaç gün öncesinden başlayarak şehir dışından ve ülke dışından gelen ziyaretçiler ve alıcıları Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddemizde hareket oluşturdular. Fuar süresince de bu hareket artarak devam etti. Fuarın etkisini Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’ndeki tüm esnaflarımızı olumlu yönde etkiledi.”

 

“Salgın sürecinde mobilyacılarımız oldukça sıkıntı yaşamıştı. En azından bu sıkıntıdan birazda olsa kurtuldular. Başka şehirlerde ve ülkelerde fuarların iptal edildiği ya da ancak yüzde 10 seviyelerinde katılımcı ile gerçekleştirebildiği bir dönemde, tüm önlemleri alarak fuarı düzenleyen MODEF yönetim kurulunu ve MODEF çalışanlarını, sağlık ve güvenlik hizmetlerini sorunsuz yerine getiren kamu çalışanlarını, Fuarın tamamını dolduran İnegöllü Mobilyacıları ve tüm ziyaretçileri tebrik eder, caddemiz adına teşekkür ederiz.” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Boykota son verilmeli
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)