Facebook 100süzlüğü

18 Temmuz 2012 / Çarşamba | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Cuma akşamı İnegölspor"un şampiyonluk gecesinin ardından facebookta "İnegölspor Bordo Beyaz" adlı bir kullanıcı "İnegöl"ün Yüzsüzleri" başlığıyla bir yazı kaleme almış. Kendi adını kullanma cesaretini gösteremeyen bu şahs-ı muhterem yazısında atmış tutmuş. Cebinden 5 bin TL verip orada bir masa kiralayan insanlara yüzsüz demiş, Taşkın hocanın adı neden anılmıyor demiş, taraftar neden içeri alınmadı demiş. Saymış da saymış.

Peki bütün bunların benimle ne alakası var" Neden buna tepki gösteriyorum" İsim olmadığı için ve bir dönem Taşkın hocanın gönderilmesinin ardından benim eleştiri yazılarım da olunca bu kişi otomatikmen benimle irtibatlandırılmış. Bir anda İnegölspor yönetiminde yazıyı yazan ben olmuşum. Önce Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz ile yüz yüze görüştüm, sonra beni 5 bin TL verip masa alan eski bir yönetici aradı. Sonra da İnegölspor"un Kulüp Müdürü ile görüştüm. Hepsi de aynı şeyi ifade ettiler. "Senin adını veriyorlar, yazıyı sen yazmışsın diyorlar"

 

1- Ben o gece İstanbul"daydım. Yengemin cenazesine katıldım. Programda ne konuşuldu ne konuşulmadı bilmiyorum.

2- Ben bu projeyi canı yürekten destekliyorum. O gece nerden baksanız İnegölspor"un cebine 300-350 bin TL para girmiştir ki bu para İnegölspor"un en az 4-5 oyuncusunun parasını çıkartır. Ayrıca camiayı bir araya getirme adına projeyi doğru buluyorum.

3- Ben eğer bir konuda yönetimi eleştirirsem bunu kendi köşemden, olmadı yeni açtığımız inegoal.com sitesinden, illa facebookta yazacaksam da kendi kişisel hesabımdan yazarım. İsimsiz ona buna laf sokmam.

Velhasıl-ı kelam bu yazı bana ait değil. Bu yazıyla beni irtibatlandırmaya çalışanlar da var. Onu da biliyorum. Ben İnegölspor yönetimini eleştirmek için başka isimler, başka yollar aramam. Köşem var, oradan yanlış bulduklarımı yazarım. Facebook 100süzlüğü bana göre değil.

  Sıradaki Haber: Balkan, İlçe Temsilciliğini bıraktı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)