Elit Lig’de şampiyon oldular

12 Haziran 2019 / Çarşamba 16:23:05 | SPOR |

U-13 Elit Lig'de şampiyon olan Kafkasspor U- 13 takımı, şampiyonluk kupasını Bursa Amatör Spor Kulüpler Federasyonu yöneticisi Metin Ungan ve Hasan Yetim'in elinden aldı.

KAFKASSPOR’DA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ

Kafkasspor Kulüp başkanı Sabahattin Ordu, Yönetim kurulu üyeleri Engin Öztürk, Şenol Peker ve sporcu ailelerinin hazır bulunduğu kupa töreninde, sporcular şampiyonluğu büyük bir sevinç içerisinde kutladılar.

“İLK HEDEFİMİZE ULAŞTIK”

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Kafkasspor alt yapı koordinatörü Aydın Ungan: " Çok şükür hedeflediğimiz Uzun vadedeki ilk hedefimize ulaştık. 4 yıl önce kurulan 2006 yaş gurubumuz elit liginde şampiyon oldu. Yeri geldi ağladılar yeri geldi sevindiler. Fakat oynadıkları güzel futbol ve mücadeleleriyle hakettikleri ünvanı aldılar.

Tabi bu uzun vadedeki süreçler kolay yaşanmıyor. Bu süre zarfında bizlere bu oluşumu sağlarken yanımızda olan başkanlarımıza, yöneticilerimize, geçmişte bizim takımımızda görev alıp bu başarıda katkısı olan, kıymetli hocalarımız Refik Şafak, Ümit Çağın , Celalettin Barut, Sadettin Soydan,ve şuan görev yapan, emek veren hocalarımız; Mustafa Atar, Adnan Demirel ,Özden Suvat, Cihan Birlik, Özkan Özel,ve şampiyon takımımızın hocası Ali Özgel hocalarımıza  çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Ücretsiz Yaz Spor Okulları başlıyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
DOĞU GARAJI
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
SEVİNÇ
Telefon: