Doğanspor yönetiminden başkan Aktaş a ziyaret

28 Ağustos 2012 / Salı | SPOR |

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Oluşturulan yeni yönetimde görev alan; genel kaptan Mustafa Atar, basın sözcüsü Alaattin Uçar, futbol şube sorumlusu İbrahim Esen, alt yapı sorumlusu Mehmet Bayram ve tesisler sorumlusu Ali İlgezdi ile birlikte Başkan Aktaş"a ziyaret gerçekleştiren Kulüp Başkanı Cemalettin İlgezdi; Başkan Aktaş"ın İnegöl"de spora ve sporcuya büyük destekler verdiğini söyledi.

 

"Başkanımızın her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz" diyen İlgezdi, "Bütün kulüplerin olduğu gibi bizim de bazı sıkıntılarımız var. Başkanımızla hem sıkıntı ve dertlerimizi paylaşalım hem de yeni yönetim kurulundan arkadaşlarımızı tanıştıralım istedik."dedi.

 

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise konuşmasında Doğanspor"un İnegöl"ün köklü futbol kulüplerinden biri olduğunu belirterek; "İnegöl""ümüz sivil toplum örgütleriyle, kültür ve hemşeri dernekleriyle, spor kulüpleriyle güzel ve renkli bir mozaik.  Bu önemli renklerden bir tanesi Doğanspor kulübüdür. Spor kulüplerinin her yıl yüzlerce gencimizin yetiştirilmesinde büyük önemi var. Bu gibi yerlerde yönetimdeki arkadaşlarımız büyük fedakârlık gösteriyor. Bu şekilde bu kurumlar ayakta kalıyor. Biz de Belediye olarak destek olmaya çalışıyoruz."dedi.

 

Samimi havada geçen ziyaret sonrası spora yaptığı hizmetlerden dolayı Doğanspor Başkanı Cemalettin İlgezdi, Başkan Aktaş"a çiçek takdiminde bulundu.

  Sıradaki Haber: Gençler top başı yaptı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)