Dives Tekstil dualarla açıldı

19 Ocak 2020 / Pazar 14:06:15 | EKONOMİ |

1991 yılında Sakarya’da kurulan Dives Tekstil’in İnegöl Şubesi, Mahmudiye Mahallesi Zafer Caddesi Kurtuluş Halı Saha karşısında düzenlenen törenle açıldı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Açılış törenine Dives Tekstil sahibi Ferit Dinç, oğulları Süha ve Talha Dinç ile sanayi esnafı katıldı. Duanın ardından kurdele kesimiyle Dives Tekstil İnegöl Şubesi hizmete açıldı.

İNEGÖL’DE OLMAKTAN MUTLUYUZ

Açılış sonrası açıklama yapan Dives Tekstil sahibi Ferit Dinç, “Dives Tekstil ailesi olarak ben ve oğullarım 1991 yılından beridir tekstil sektörünün içindeyiz. Adapazarı’nda bir merkezimiz var. Bugün itibari ile de İnegöl şubemizi açtık. İnegöl, Türkiye’mizin medarı iftiharı, göz bebeği. Bizde burada olmaktan şeref duyuyoruz. İnşallah İnegöl’ümüze ve Türkiye’mize hizmet edeceğiz. Biz bununla da kıvanç duyacağız. Firmamız genelde ev tekstili. Ürünlerimiz genelde yüzde 100 diyemeyiz ama yerli malzemeye çok yakın. Milli ekonomiye de katkı sağlıyoruz. Ürünlerimizin çeşitliliğine önem veriyoruz ama en önemlisi ürünlerimizin sürekliliğidir. Çünkü bizim sektörde en büyük sorun, ürün verildikten sonra aynı ürünün arkasından devam etmemesidir. Biz bu konuya firma olarak ciddi manada hassasiyet gösteriyoruz. Bizim en önemli özelliğimiz, sürekli ve devamlı olmasıdır” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: İşte İnegöl'ün işsiz sayısı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)