Devlet Senfoni Orkestrası İnegöl’e geldi

10 Aralık 2019 / Salı 10:14:02 | KÜLTÜR & SANAT |

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, İnegöl Belediyesi’nin kültür etkinlikleri kapsamında ilçe halkıyla buluştu. Muhteşem gecede İnegöllüler senfoni orkestrasının performansıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

HEPSİ BAŞLI BAŞINA BİR RENK GİBİ

İnegöl Belediyesi, Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nı ilçe halkıyla buluşturdu. Cuma akşamı 20.00’da Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen konserde senfoni orkestrası muhteşem bir performansla İnegöllüleri selamladı.

 

İlçe halkının da yoğun ilgi gösterdiği konseri Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Uslu ile birlikte bazı meclis üyeleri ve siyasi parti temsilcileri de takip etti. Sanatseverler, senfoni orkestrasının performansıyla unutulmaz bir gece yaşadı. Konser sonunda Başkan Yardımcısı Oğuzhan Uslu da sahneye davet edildi. Burada kısa bir selamlama konuşması yapan Uslu, “Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrasının bu muazzam programına hepiniz hoş geldiniz. Gerçekten etkileyici bir performans izledik. Her bir enstrüman hepsi başlı başına bir renk gibiydi. Haftanın yorgunluğunu program boyunca aheste aheste aldılar. Bu bağlamda tüm sanatçılarımıza ve salonu dolduran vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

  Sıradaki Haber: Bir kaç saniye ile kaybetti
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)