CHP’den tehdit açıklaması

18 Kasım 2020 / Çarşamba 17:05:09 | SİYASET |

CHP İlçe Teşkilatı, Alaattin Çakıcı'nın, CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehditlerine tepki gösterdi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Yazılı açıklama yapan İlçe Başkanı Kemal Torun, “CHP Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun aralıklarla karşı karşıya kaldığı saldırılara bir yenisi daha eklendi. Suç örgütü liderini ve siyasi destekçilerini şiddetle kınıyoruz ve korkmuyoruz.

 

Bu saldırıların sorumlusu, hiç şüphesiz ki, bu mafya babalarına bu şekilde konuşma imkanı veren düzendir, ülkeyi gerginlikten gerginliğe sürükleyen Cumhur İttifakı liderleridir, İçişleri Bakanıdır, kısacası iktidardır.”

 

“Bu düzeni yaratanlar, sürmesine göz yumanlar ve hatta savunanlar aynı kişilerdir. Biz bu saldırılarla ilk kez karşılaşmıyoruz. Meclis koridorundaki yumruklu saldırıdan, Ankara Çubuk'ta cenaze törenindeki linç provokasyonuna, Artvin'deki konvoyda suikast girişiminden, sosyal medyada sabah-akşam gördüklerimize kadar bir çok örneği yaşandı.

 

 Bugüne dek yılmadık, bugünden sonra da yılmayacağız. Bilinmelidir ki; CHP iktidarında, bu ülkede hakim kılınmaya çalışılan bu mafya-çete düzenine son vereceğiz. Hiç bir şey yapanın yanına kâr kalmaz, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Alanyurt’ta sorun çok
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)