CHP’den Taban’a çağrı

15 Mayıs 2020 / Cuma 00:38:37 | SİYASET |

CHP İnegöl İlçe Yöneticisi Demet Erezcan Tunca, Belediye Başkanı Alper Taban’a seslenerek; “Çocuklarımızın 4 saatlik özgürlükleri için parklar dezenfekte edilip hiç olmazsa bir saatliğine de olsa açılamazmıydı?” diye sordu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

CHP İnegöl İlçe Yöneticisi Demet Erezcan Tunca, yaptığı yazılı açıklamada; “Parklar sahipsiz, çocuklar mutsuz…Çarşamba günü yapılan uygulama gerçekten çocukların kısmen de olsa özgürlük günü müydü? Biraz empati yaparsak sanırım onları anlayabiliriz. Evet zor bir süreçten geçiyoruz.Hele ki çocuklar en hassas noktalarımız.Onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce gelmeli ama bu gün bir hevesle gittikleri parkların bir kısmını kapalı olduğunu gördük. Evet pandemi günlerindeyiz ve çok dikkat etmeliyiz ama çocuklarımızın 4 saatlik özgürlükleri için bu parklar dezenfekte edilip hiç olmazsa bir saatliğine de olsa açılamazmıydı. Bu güzel havayla birlikte açılan parklarda çok mutlu bir gün geçirdiklerini umuyoruz ve hepsini çok seviyoruz”

 

“Belediye Başkanımız Alper Taban buradan size çağrım  olsun. Başkanım; bir dahaki sefere size bizler de destek olalım ve kısa bir süre içinde olsa parklarımızı gerçek sahiplerine açalım. Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya Selçuk'un da dediği gibi "bol bol yürüsünler,nefes alsınlar. Birbirlerine değil ama ağaçlara sarılıp ,çiçeklere dokunsunlar".Gerekirse parklarımıza gönüllü ebeveynler yönlendirelim. Bizler varız Alper Başkanım. Peki siz de var mısınız?” diye sordu.

 

 

  Sıradaki Haber: Aktaş en başarılı 4.başkan
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)