Çalışanlar sahaya indi

12 Kasım 2021 / Cuma 11:04:37 | GÜNCEL |

Starwood Çalışanları Dayanışma ve Kültür Derneği’nden profesyonellere taş çıkartan turnuva. Geleneksel hale gelen ve her yıl düzenlenen halı saha futbol turnuvası başladı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Starwood Çalışanları Dayanışma ve Kültür Derneği 2018 yılında manevi değerlere saygı, kamu hizmetlerine katkı ve çalışanların dayanışmasını pekiştirmek amacı ile kuruldu. Starwood çalışanlarının, sivil toplumun sağlıktan eğitime, insan haklarından sürdürülebilir kalkınmaya, çevreden doğal afetlere kadar çok geniş bir alanda fark yaratabileceğine olan inançları ve toplum yararını en üst düzeyde tutan prensipleri ile çalışan dernek, temel olarak eğitim, kültür ve spor alanlarında çalışmalar yapıyor.

 

Halk oyunları çalışmalarından, müzik kurslarına, kültürel gezilerden spor müsabakalarına kadar birçok etkinlik düzenleyen dernek çalışanlar arasında iş dışında hoşça vakit geçirip sosyal ve sportif aktiviteler yaparak aralarındaki sevgi, saygı, kardeşlik ve takımdaşlık ruhunu da ön plana çıkartmayı hedefliyor.Geleneksel hale gelen ve bu yılda 6. sı düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasında 16 bölümü temsil eden takımlar yer alıyor. Toplamda 192 oyuncu ve maçları seyretmeye bölümlerini desteklemeye gelen çalışanlarla  birlikte her akşam güle oynaya eğleniyorlar. Maçlar Kocatepe Halı Saha Tesislerinde Türkiye Futbol Federasyonu hakemleri tarafından yönetilen maçlarda gerek oyuncular gerek izleyiciler Covid-19 tedbirlerine sıkı bir şekilde uyuyorlar. Maçlar oynandıktan bir gün sonra www.sosyalhalisaha.com sitesi üzerinden izlenebiliyor.

 

  Sıradaki Haber: 1500 fidan toprakla buluştu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)