Çalışan kadınlara çiçek

08 Mart 2021 / Pazartesi 16:50:26 | GÜNCEL |

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İlçe Tapu Müdürlüğünü ziyaret ederek, çalışan kadınlara çiçek takdim etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İlçe Tapu Müdürü Havvanur Cengiz'i makamında ziyaret etti. Ardından kadın çalışanları tek tek dolaşan Uçaravcı, güzel temenniler dileyerek çiçek takdim etti.

 

Ziyaret sonrasında açıklama yapan Melih Uçaravcı, “Kadınlar hayatımızın en özel varlıkları. Kimi annemiz kimi hayat arkadaşımız, kimi arkadaşımız, kimi gözbebeği kızımız. Biz, İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği olarak bu özel günde Tapu Müdürlüğündeki kıymetli kadın müdürümüzü ve çalışanları ziyaret ederek güzel dileklerimizi ilettik. İnşallah önümüzdeki yıllar, kimsenin kadınlara saygısızlık yapmayacağı, kadına şiddet ve kadın cinayetleri gibi acı olayların yaşanmayacağı yıllar olur. Ben bu vesileyle tüm kadınların günü kutluyorum. Burada çalışan kadınlarımıza da kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Sağlıkçı kadınlara karanfil
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)