Bu takım toparlanacak

10 Ekim 2018 / Çarşamba 17:31:58 | SPOR |

İnegölspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Keçiörengücü maçına sıkı hazırlanıyor. Mutlak galibiyet parolasıyla sahaya çıkacak olan Bordo Beyazlı temsilcimiz, kötü gidişata dur demek istiyor. Umutlu konuşan Teknik Direktör Fatih Akyel, “Bu takım toparlanacak” dedi.

İnegölspor, zorlu maçın hazırlıklarını Mesudiye sahasında yaptığı çalışma ile sürdürdü.  İdman öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Fatih Akyel,

“Samsun güçlü bir takım. Çok ciddi rakamlarla kurulan bir takım ama biz onlarla dişe diş mücadele ettik. Oyunsal anlamda baktığınız zaman Samsunspor bize bir üstünlük sağlayamadı. Zaman zaman bizim direkten dönen topumuz var ve oyunsal anlamda da çok ezilmeden top oynadık. İyi mücadele ettik aslında ama Samsun'un yetenekli ayakları var. Uzaktan attılar, kazanmasını bildiler. Ama biz mücadelemizi verdik. Onun için oyuncularımıza da teşekkür ediyoruz.”

“Önümüzde bir Keçiören maçı var. Keçiören iyi bir takım ama bizde her gün gittikçe üstüne koyuyoruz. Daha iyi olma yoluna gidiyoruz. Bu takımı toparlayacağız, toparlanacak. Galibiyetlerde gelecek. Her şey sabıra bağlı. Antrenmanlarımıza devam ediyoruz. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

  Sıradaki Haber: Liseliler teniste yarıştı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)