Anafen 1.Yarıyılı Değerlendirdi

23 Ocak 2012 / Pazartesi | EĞİTİM |

Toplantıda konuşan Dershane Müdürü Tuncay Uçaş, her ay öğrencilerine KDS (Kazanım Değerlendirme Sınavı)  yaptıklarını, öğrencilerin sınav karnesi ile analiz karnelerini velilere verdiklerini söyledi. Uçaş ayrıca dershane olarak öğretim yılının ilk döneminde yaptıkları faaliyetlerin içerisinde öğrencilerin gelişimi hakkında analizler yaparken ideal değerlendirmenin nasıl yapılacağı konusunda velileri sürekli bilgilendirdiklerini kaydetti.

Kaliteli eğitimin yanında öğrencilerin her türlü araç gereç ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Uçaş: "Akıllı tahtalarımızla eğittiğimiz öğrencilerimizin ders, etüt, sınav ve danışmanlık etütlerini gösteren aylık akademik takvimin yanında internet üzerinden her öğrenciye konu anlatımı ve soru çözümleri içeren Anafen TV ile yine internet üzerinden bire bir ders alabileceği RDS (Randevulu Ders Sistemi) uygulamaktayız" şeklinde konuştu. Tuncay Uçaş, soru çözüm merkezi ile sınavlardan hemen sonra öğrencilerin cep telefonlarına soruların çözümlerini gönderdiklerini sözlerine ekledi.

 

Velilere bir de uyarıda bulunan Dershane Müdürü Tuncay Uçaş, şunları söyledi: "Sömestir tatili öğrenciler için çok önemli olduğunu biliyoruz,  Anafen Dershanesi olarak bizde öğrencilerimizi CHECK-UP sınavlarına alarak eksik konuları belirleyerek ardında tedavi dersleri ile II. Yarıyıla eksiksiz başlayacağız." 2012"2013 dönemi erken kayıtların başladığını ifade eden Dershane Müdürü Tuncay Uçaş: "Velilerimiz erken kayıtla çocukları için güzel ve kaliteli eğitim fırsatı elde etme imkânına kavuşacaklardır" diyerek sözlerini tamamladı. 

  Sıradaki Haber: Mobilya İç Mekân Tasarım Kursu Açılacak
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)