Alaattin Çakıcı'ya sahip çıktı

19 Kasım 2020 / Perşembe 18:00:36 | SİYASET |

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aytekin Torun, CHP ile MHP arasında yaşanan Alaattin Çakıcı tartışması hakkında konuşarak, CHP İlçe Başkanı Kemal Torun'un açıklamalarına ‘Dindar nesil istemiyoruz’ sözlerini hatırlatarak tepki gösterdi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Yazılı açıklama yapan Başkan Torun, "Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla iş birliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır. Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir."

"Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. Alaattin Çakıcı dava arkadaşımızdır. Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli ülküdaşımız Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir. Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur”

"İçemizde, ülküdaşımız Alaattin Çakıcı ve Partimizle ilgili CHP İnegöl İlçe Başkanının bazı açıklamaları basında yer aldı. Kendisinin, ‘Dindar nesil istemiyoruz’ sözlerini bütün İnegöl hatırlamaktadır. Kimsenin kimseye saldırma gibi düşüncesi yok. Ama geçmişte kimler saldırıya geçtiği aşikardır. Çıkıp ‘Dindar nesil istemiyoruz’ diyen bir şahıs, Milliyetçi Hareket Partisi ve bu partiye gönül vermiş olan ülküdaşımız Alaattin Çakıcı hakkında böyle bir açıklama yapması doğru değildir . Yapılan açıklamaları esefle kınıyoruz." diye konuştu. 

  Sıradaki Haber: Yeni Başkan belli oldu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)