Aktaş’tan Bayraktar’a ziyaret

30 Mayıs 2020 / Cumartesi 17:58:15 | TEKNOLOJİ |

Selçuk Bayraktar’ın Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu T3 Vakfı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan protokolü feshetmişti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, merkeze evsahipliğine hazır olduklarını aktarmıştı. Bayraktar ve Aktaş, İstanbul’da bir araya geldi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yapılan ortak hizmet protokolünün feshedildiğini duyurmasının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesabından, “Gençlik merkezlerinin 12 ildeki ‘deneyyap’ atölyelerini oluşturan Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’miz ve Gökmen Uzay Havacılık Merkezi’mizde ‘deneyyap’lara ev sahipliği yapmaya hazırız” davetinde bulunmuştu.

Başkan Aktaş, İstanbul’da Selçuk Bayraktar ile görüştü ve merkezin Bursa’ya yapılması için teklifini yeniledi. Aktaş konuya ilişkin sosyal medya hesabında ; “Türkiye'nin ilk millî S/İHA'larının mimarı olan Baykar Savunma’nın Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti ile bir araya geldik. Şahsım adına büyük keyif aldım. #MilliTeknolojiHamlesi adına yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Belediye bir tık ötenizde
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)