Akıncılar’a hırsızlar dadandı

20 Mayıs 2020 / Çarşamba 01:05:09 | ASAYİŞ |

Akıncılar Mahallesi yakınlarında bulunan bağ evleri ve bahçelere hırsızlar dadandı. Bölgedeki evlere sahurda giren hırsızlar, 10 bin TL değerinde eşya çalıp kayıplara karıştı. Seri hırsızlıklarla büyük şok yaşayan vatandaşlar, yetkililerden güvenliğin sağlanmasını ve hırsızların yakalanmasını istiyor.

Alınan bilgilere göre; Vatandaşların hafta sonları dinlenmek ve vakit geçirmek için yaptıkları bağ evleri ve bahçeler, hırsızların hedefinde.

Akıncılar Mahallesi yakınlarında bulunan ev ve bahçelere kimsenin olmadığı zamanlarda gelen hırsız yada hırsızlar, girdikleri evlerin altını üstüne getirdikten sonra değerleri gördükleri her şeyi çalıp kayıplara karışıyor.

Bölgede sahur vakti yaşanan hırsızlıkta; bağ evine giren hırsızlar matkap, hilti, jeneratör, güneş paneli ve elektrik kabloları çaldı. 10 bin TL'lik malzemeyle kayıplara karışan hırsızlar daha öncede bölgedeki evlerden akü ve sobalar çalmıştı.

Seri hırsızlıklarla büyük şok yaşayan bağ evi ve bahçe sahipleri, hırsız kabusu yaşadıklarını ifade ederek, yetkililerden güvenliğin sağlanması konusunda yardım istedi

  Sıradaki Haber: Tarlasında el bombası buldu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)