Akhisarspor’da görev dağılımı yapıldı

28 Haziran 2019 / Cuma 15:29:40 | SPOR |

Bursa Süper Amatör Ligi takımlarından Akhisarspor Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdikten sonra yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

“GÜZEL BİR TAKIM OLACAĞIZ”

Bülent Yağcı yeniden Kulüp Başkanlığına getirilirken, Başkan yardımcıları: Ali Tekeç, Mustafa çelik, As başkanlık: Serhat Kılınç, Zafer Sert, Basın sözcüsü: Hasan Özdemir, Fatih Yavuz, Muhasipliğe: Adem Kıraç, Genel kaptanlığa: Semih Yavuz, Hüseyin Doğru, Fedarosyon temsilcisi: Mesut Kelebek, Fatih Yıldız, Ali Ceylan Çavuş, Tesis Sorumlusu: Osman Işık, Genel Sekreter: Necmeddin Sargın, Altyapı Sorumlusu: Mehmet Acıl, Aydın Bekiş olarak görev dağılımı yapıldı.

 

Basın sözcüsü Fatih Yavuz yaptığı açıklamada, “2019-2020 sezonu için Akhisarspor olarak bir takım hazırlıklar içerisindeyiz. Akhisarspor güzide bir kulüptür, geçmişi başarılarla dolu sayısız futbolcu yetiştiren çok düzgün bir kulüptür. Yeni sezonumuz hayırlı olsun diyorum. Herkese başarılar diliyorum. Amatör bir ruh içerisinde güzel bir takım oluşturacağımıza inanıyorum. Bugünden itibaren öncelik mevcut hocamızla ve iç transferde anlaşacağımız oyuncularla anlaşıp hocamızın ve teknik kadromuz ile belirlediğimiz oyuncularla görüşüp anlaşmak olacaktır.”dedi.

  Sıradaki Haber: Alanyurtspor yeni hocası ile anlaştı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)