Aileye saldırılar arttı

09 Aralık 2019 / Pazartesi 17:36:41 | KADIN & AİLE |

İnegöl Belediyesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Mehir Vakfı işbirliğinde düzenlenen “Modernizm, Aile ve Geleceğimiz” konulu seminerde konuşan Prof. Dr. Saffet Köse, modern kültür farklılıklarının ailenin ahengini bozduğunu ifade etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

“MODERNİZM, AİLE VE GELECEĞİMİZ”
İnegöl Belediyesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Mehir Vakfı işbirliğinde Prof. Dr. Saffet Köse’nin konuşmacı olarak katıldığı “Modernizm, Aile ve Geleceğimiz” konulu seminer düzenlendi. Cumartesi akşamı 20.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda düzenlenen seminerde, aile müessesesinin önemine vurgu yapıldı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, seminerde yaptığı konuşmada modernizm ve ailenin işlevlerinden söz etti. Köse, ailenin, modernizm ile gelenek arasında sıkıştırılmış bir kurum olduğunu belirtti. Sosyolojik bir olgu olan ailenin içerisindeki sorunların toplumu ilgilendirdiğini ifade eden ve aile bağlarının önemine değinen Saffet Köse, modern kültür farklılıklarının ailenin ahengini bozduğunu, ilişkileri birbirine karşı kışkırtıcı hale getirdiğini söyledi.

Program sonunda AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Saffet Köse’ye plaket takdim etti.

  Sıradaki Haber: Aile için çabalıyorlar
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)