Ailemize sahip çıkalım

11 Mart 2019 / Pazartesi 08:41:11 | SPOR |

AHİD Başkanı Naci Köseoğlu; “Ezan okunurken ıslıkla ezanı bastırmaya çalışan bir kısım gafil, fasık ve kâfir güruh 8 Mart’ı kutluyorlar ve ellerindeki "Aileniz batsın" pankartıyla nümayiş yapıyorlar” dedi.

TEHLİKE KAPIDA

Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu, yaptığı yazılı açıklamada; “Eğer bir ülkede boşanma oranları evlenme oranlarını geçiyorsa; genç kızlar "annelik ve ev hanımlığı" bilgi, beceri ve eğitiminden yoksun olarak yetiştirilip; çalışmaya özendiriliyorsa; topçular ve popçular prim yaptığı halde; ilim, irfan sahibi peygamber varisi alimleri kimse tanımıyorsa o ülkede tehlike kapıda demektir”

EZANI BASTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR

“Oryantalistler bir medeniyeti yıkmak için o medeniyetin sahiplerine üç şekilde saldırır: 1- O ülkede eğitimi yok eder. 2- Gençliğin rol modeli olan alimleri ve örnek şahsiyetleri itibarsızlaştırmak. 3- Aileyi yok etmek. Maalesef ülkemizde aile yapımız her geçen yıl zayıflamakta modern feminist kültürün tehdidi altında çatırdamaktadır. Ezan okunurken ıslıkla ezanı bastırmaya çalışan bir kısım gafil, bir kısım fasık ve bir kısım kafir güruh. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorlar. Ellerindeki "Aileniz batsın" pankartıyla nümayiş yapıyorlar”

KONFORLARIMIZI BOZMALIYIZ

“Müslümanlar olarak aileye sahip çıkmaz, örnek modeller üretemezsek, yarın o meydanlarda bizim çocuklarımız çalacak ıslıkları. Peygamberimiz şöyle buyurmuş; “ Yemin ederim! Ya siz iyiliği emreder kötülükten sakındırırsınız veya Allah Teâlâ, sizin kötülerinizi size musallat eder. Böyle olduktan sonra sizin hayırlılarınız dua ederler, fakat duaları kabul edilmez .” (Ahmed, Beyhaki) Konforlarımızı bozmalıyız!!!”

  Sıradaki Haber: Gençlergücü'ne çirkin saldırı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)