84 ruhu tartışması

23 Mayıs 2020 / Cumartesi 19:56:01 | SPOR |

Belediye Başkanı Alper Taban'ın 1984 ruhu paylaşımı sonrası başlayan tartışmaya İnegölspor yöneticisi Özgür Gürbüz'ün ardından Deva Partisi'nin İlçe Başkanı olması beklenen Kani Ahmet Erbay da katıldı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Belediye Başkanı Alper Taban, sosyal medya hesabında " Bu akşam saat 21:00'de sosyal medya hesaplarımda buluşmak üzere Aşağıyı işaret etmek #84RuhuylaYeniden " paylaşımını yaptı. Taban'ın paylaşımında İnegölspor forması da yer aldı. 

İnegölspor yönetici Özgür Gürbüz, Belediye Başkanı Alper Taban'a sosyal medyadan sert bir yanıt verdi. Gürbüz; "Beşinci sırada playoff potasın da rakiplerinin 2 puan ile önünde,onca sıkıntıya rağmen ciddi borç ödemiş, alt yapıdan 7 tane İnegöl çocuğuna şans vermiş yönetime sahip cıkma. 84 ruhunu cağır, o ruh gelirse agır konuşur. Allaha hevale ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

1984 ruhu paylaşımlarına Deva Partisi İlçe Başkanı olması beklenen Kani Ahmet Erbay da katıldı.

Kani Ahmet Erbay Ocak ayında Kaymakam Şükrü Görücü, milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ ve İnegölspor Başkanı Münür Kanar'ın katıldığı toplantıya gönderme yaptığı paylaşımda; "

Belki #84ruhuyeniden derken Trabzonspor'u kastedilmiştir..

En son 1984 te şampiyon olmuştu Trabzonspor..

Konu İnegölspor olsa 8 Ocak'taki toplantının İnegölspor'a faydası olurdu.." ifadelerini kullandı. 

  Sıradaki Haber: İnegölsporlu yöneticiden sert yanıt
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)