3 oyuncu daha alınacak

16 Haziran 2021 / Çarşamba 15:01:51 | SPOR |

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren İnegölspor, 8. dış transferini gerçekleştirdi. Nevşehir Belediyespor'dan transfer edilen Furkan Mızrak ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Arıcı ile Federasyon Temsilcisi Cüneyt Öztürk katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Federasyon Temsilcisi Cüneyt Öztürk, “Hocalarımızın verdiği bilgiler doğrultusunda transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önce sizlerinde takip ettiği gibi 8 arkadaşımızla anlaşma yaptık. Hedeflerimiz doğrultusunda transferlerimize devam edeceğiz. Şuan için 3 oyuncu ile anlaşma aşamasındayız. Bugünde geçen seneden beri takip ettiğimiz Nevşehir Belediye Spor’da oynayan Furkan arkadaşımızla anlaştık. Kendisi sol bek ve sol açık mevkisinde oynamaktadır. 2 yıllık anlaşma yaptık. Bu anlaşmamızın camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Furkan Mızrak ise “İnegölspor’a geldiğim için çok mutluyum. Geçen sene de burayla ismim anıldı. Bu seneye nasip oldu. Bu sene her şeyin daha iyi olmasını temenni ediyorum. Daha güzel olur inşallah.” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Kafkas 3 puanla tanıştı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)