Kara para aklama, vergi kaçırma ve örgüt kurma suçlamalarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat ile yakınlarının soruşturması yeni bir gelişme yaşandı. Engin Polat, Maltepe Cezaevi'nden Çorlu Cezaevi'ne sevk edildi. Bu son gelişme, çiftin ve ailelerinin hukuki sürecinde önemli bir adımı temsil ediyor.

Gönül Dağı'nda Şok Ayrılık! Sevilen Dizinin Başrol Oyuncusu Vedaya Hazırlanıyor! Gönül Dağı'nda Şok Ayrılık! Sevilen Dizinin Başrol Oyuncusu Vedaya Hazırlanıyor!

Şüphelilerin Farklı Cezaevlerine Sevki

HaberTürk'ten Ceylan Sever'in haberine göre, 11 gün süren tutukluluk sonrası erkek şüpheliler, ayrı cezaevlerine sevk edildi. Engin Polat ve babası Sezgin Polat, Çorlu Cezaevi'ne gönderildi. Engin Polat'ın kardeşi Alper Kürşat Polat ile Avukat ve Mali Müşavir Ahmet Gün'ün akrabası Zekayi Tepe ise Kocaeli Cezaevi'ne taşındı.

Dilan Polat'ın Yakınları Tekirdağ'da

Dilan Polat'ın erkek kardeşi Can Doğu ile birlikte, amcası Halit Polat ve dayısı Metin Yılmaz ise Tekirdağ Cezaevi'ne sevk edildi. Bu gelişmeyle birlikte, Marmara Cezaevi'nde Dilan Polat ve kız kardeşi Sıla Doğu gibi kadın tutuklular kaldı.

Soruşturmanın Gidişatı

Dilan Polat ve Engin Polat'ın kara para aklama, vergi kaçırma ve örgüt kurma suçlamalarıyla başlayan soruşturma, her gün yeni gelişmelere sahne oluyor. Peki, soruşturmanın gidişatı nasıl etkilenecek? İkilinin hukuki süreci ne yönde ilerleyecek?